Yüklü miktarlardaki nakit ihtiyaçlarınıza çözüm Vakıfbank'tan geliyor: Vakıfbank müşterilerine ipotekli kredi imkanı sunuyor.

Özellikle covid 19 pandemisi ile birlikte gelen yasaklar ve kapanmalardan sonra, tüm dünyada ekonomi gerilemeye başladı. Üretim, ithalat ve ihracatın durma noktasına geldiği bu dönemde birçok insan iş ve gelir kaybına uğradı. Ancak üretim sektörünün büyük ölçüde sekteye uğraması sebebiyle ne yazık ki fiyatlar yükseldi ve nakit ihtiyaçları da arttı.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Vatandaşın nakit ihtiyacına cevap vermek isteyen bankalar, kredi konusunda yarışa girdi. Kimi bankalar gelir belgesiz ihtiyaç kredisi verirken, kimi bankalar da ipotek ile verebileceği kredi tutarını yükseltti. Bu yöndeki ilk hamle Vakıfbank'tan geldi. Vakıfbank, arabası olanlara ipotekle kredi vermek için harekete geçti.

Vakıfbank Aracı Olanlara Dev Fırsat Sunuyor

vakıfbank kapak resmi

Vakıfbank, bu zor günlerde de müşterilerine destek olmaya devam ediyor. Artan nakit ihtiyaçlarına cevap verebilmek için benzersiz bir kredi kampanyası başlatan Vakıfbank, ipotek karşılığında yüklü miktarda ihtiyaç kredisi kullanımına imkan tanıyor. Bu durumda verilebilecek kredi, ipotek edilecek aracın marka, model ve yaşına göre belirlenecek değerin %50'si oranına ulaşıyor.

Vakıfbank tarafından sunulan araç ipotekli ihtiyaç kredisi için faiz oranı %1,55 şeklinde belirlenirken, vade süresi 36 ayı bulabiliyor. Ödemeler aylık ya da 3 aylık dönemler halinde ve değişken taksitlerle ödenebiliyor. Böylece herkes nakit ihtiyacına hızlı çözüm bulurken, geri ödemeler de cebi yormuyor.

Düzenli Gelir Belgelemek Gerekiyor

vakıfbank şube-1

Vakıfbank araç rehni karşılığı ihtiyaç kredisi, düzenli ve belirli bir gelir beyan edebilen ve de istihbaratı olumlu olan kişilere veriliyor. Rehni alınan aracın kaskosu Vakıfbank tarafından yapılıyor ve kredi kullanan kişiye Vakıfbank tarafından hayat sigortası yapılması şartı konuyor.

Vakıfbank araç rehni karşılığı ihtiyaç kredisine başvurabilmek için nüfus cüzdanı veya sürücü belgesinin aslı ve fotokopisi, ikametgah belgesi veya borçlu adına kayıtlı en son tarihli telefon, elektrik, gaz, su vb. faturalardan birinin fotokopisi ve otomobilin ruhsat fotokopisi gerekiyor.

Kredi Masrafları Cebi Yormuyor

vakıfbank kapak-1

Vakıfbank araç rehni karşılığı kredinin faiz oranı %1,55 olarak belirleniyor. Aylık taksitler ise ödeme şekli ve vade süresine göre değişiklik gösteriyor. Kredi için tutarın %0,5'i oranında tahsis ücreti ve 9,20 TL ihbarname ücreti alınıyor. Buna ek olarak kredi kullanan kişiye hayat sigortası yapılıyor ve yıllık primler kişinin yaşına ve kredi tutarına göre farklılık gösteriyor.