Otomobil sahibi olmak isteyenlerin hayalini Denizbank gerçekleştiriyor: Denizbank'ın avantajlı taşıt kredisiyle herkes araç sahibi olabiliyor!

Tüm dünyayı etkisi altına alan covid 19 pandemisi sebebiyle kişisel korumanın önemi bir hayli arttı. Topluma açık alanlarda maske ve mesafe zorunlu kılınırken, tiyatro, sinema kafe ve bar gibi kamuya açık alanlar uzun süre kapalı kaldı. Buna ek olarak toplu taşımacılık kullanımında HES kodu zorunlu hale getirildi.

Ancak bu tedbirlere rağmen birçok kişi toplu taşımacılık yerine kişisel aracını kullanmayı tercih etti. Aracı olmayanlar ise araç sahibi olmak için harekete geçti. Birikimi olanlar anında beğendikleri araca sahip olurken, birikimi olmayanlar ise kredi çekmeye yöneldi. Bu noktada da araç almak isteyenlere büyük destek Denizbank'tan geldi.

Denizbank'tan Sevindiren Taşıt Kredisi

DENİZBANK1

Denizbank son derece uygun faiz oranları ve geri ödemeler esnasında sizi yormayacak vade süreleriyle sıfır ve ikinci el araç kredisi veriyor. Oldukça avantajlı bu kredi ile araç sahibi olmayan kalmıyor. Üstelik Denizbank taşıt kredisi kapsamında, kullanıcıya sunulan imkanlar da saymakla bitmiyor.

Denizbank %1,81 faiz oranı ve 36 ay vade ile araç kredisi veriyor. Bu şartlarda Denizbank'tan kullanacağınız 100.000 TL'lik taşıt kredisinin toplam geri ödeme tutarı 145.169,03 TL ve aylık taksitleri 4.032,47 TL oluyor. Bu avantaja ek olarak Denizbank, kullandığınız kredinin geri ödeme günlerini kredi kullanımından sonraki 45 güne kadar tercihinize göre belirleyebilme imkanı sunuyor.

Bu Kredinin Avantajları Saymakla Bitmiyor

taşıt kredisi

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Denizbank'ın taşıt kredisi avantajları bununla da bitmiyor! Denizbank taşıt kredinizin geri ödemeleri hususunda, sabit faizli, eşit veya artan taksitli ödeme şekillerinden birini seçmenize fırsat vererek, geri ödeme koşullarını sizin için en uygun hale getiriyor. Buna ek olarak taksitlerinizi 3 aya kadar ertelemenize imkan tanıyor.

Denizbank taşıt kredisine tüm Denizbank şubelerinden başvurulabiliyor. Başvuru esnasında gelir belgesi, nüfus cüzdanı ve bireysel kredi başvuru formu talep ediliyor. Gerekli görülmesi durumunda, adres belirten bir belge yahut proforma fatura gibi ek belgeler talep edilebiliyor.

Denizbank, sıfır araç kredisi kapsamında proforma fatura bedeli 120.000 TL'ye kadar olan araçlar için araç bedelinin %70'i oranında, 120.000 TL'den yüksek olan araçlar içinse nihai araç bedelinin %50'si oranında kredi kullanma imkanı tanıyor. Bu oranlar ikinci el araçlarda da, kasko değeri 120.000 TL altında olan araçlar için %70 ve 120.000 TL'nin üzerinde olan araçlar için %50 olarak belirleniyor.