Araç almak istiyor ancak artan fiyatlar nedeniyle buna cesaret edemiyor olabilirsiniz. İşte böylesi durumlarda bankaların taşıt kredileri imdadınıza yetişebilir. Ancak bu kez de altına gireceğiniz yüksek taşıt kredisi faiz oranlarına karşı dikkatli olmalısınız. Bu anlamda piyasa faiz oranları ve bankaların taşıt kredileri incelendiğinde İş Bankası’nın taşıt kredisi olanakları ve şartları oldukça dikkat çekmekte. 48 aya varan vadelerle çekebileceğiniz İŞ Bankası taşıt kredileri için belirlenen faiz oranı ise sadece %1,54.

İş Bankası Taşıt Kredisi Vadeleri

iş bankası 1

İş Bankası taşıt kredisi için belirlenen vadeler araç bedeline göre değişiklik gösteriyor. Buna göre;     

  • Araç bedeli 120.000 TL ve altında olan araçlar için maksimum vade  48 ay,
  • 120.000,01 TL – 300.000 TL aralığında olan araçlar için maksimum vade 36 ay,
  • 300.000,01 TL – 750.000 TL aralığında olan araçlar için maksimum vade  24 ay ve
  • 750.000 TL üzeri olan araçlar için ise maksimum vade 12 aydır.

Siz de bu vadeler içerişimde hayalinizdeki arabaya kavuşabilir ve taksitlerinizi sıkışmadan rahatça ödeyebilirsiniz.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

İş Bankası Taşıt Kredisi Koşulları ve Gerekli Belgeler

iş bankası 2

Ekonomimizin en köklü ve en eski bankalarından birisi olan İş Bankası, avantajlı geri ödeme seçenekleri ve uygun faiz oranları ile yeni bir araba almayı düşünenler için en uygun adreslerden birisi. Alacağınız taşıt kredisi için bankanın maksimum 48 ay vade ile sunmuş olduğu kredi faiz oranı %1,54. Bununla beraber taşıt krediniz onaylandığında bankaya sunmanız gereken evraklar ise şu şekilde:

  • Kredi başvurusu yapan kişiye ait nüfus cüzdanı
  • Başvuru yapan kişiye ait ikametgah belgesi. Eğer ikametgah belgesi yoksa son 3 aya ait elektrik, su ya da doğalgaz faturalarından birisi
  • Düzenli bir gelire sahip olduğunu gösterir gelir belgesi (Ücretliler: Maaş bordrosu - Serbest meslek sahipleri ya da ticaret erbapları: Son yıla ait vergi levhası, bilanço ve gelir tablosu, Ticaret Sicil Gazetesi, Oda kayıt belgesi – Emekliler: Emekli maaşı hesap cüzdanı - Gayrimenkul Geliri Beyan Edenler: Gelire konu tapu belgesi ve ilgili kira kontratı - Menkul Geliri Elde Edenler: Faiz gelirini gösteren hesap cüzdanı)