Araç sahibi olmak isteyenlere müjdeli haber Hyundai'den geldi.

Hyundai, ülkemizde en çok tercih edilen araç markalarından biri. Kendisine ait bir taşıtının olmasını isteyen vatandaşların ilk seçenekleri arasında yer alan Hyundai, müşteri memnuniyetini düşünerek yola çıkıyor ve araç sahibi olmak isteyen vatandaşlara yepyeni bir kredi fırsatı sunuyor. Yüksek faiz oranlarından ve geri ödeme aşamasında yaşanan zorluklardan çekindiği için kredi kullanmak istemeyen vatandaşlar, bu fırsatı duyduklarında hemen harekete geçiyor. Hyundai’nin anlaşmalı olduğu bu iki bankadan hemen şimdi yararlanabileceğiniz bu kredi fırsatını duyduğunuzda epey şaşıracağınıza eminiz. İşte detaylar!

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Hyundai Kredi Fırsatını Duymayan Kalmasın!

araç-2

Hyundai, bu zamana kadar tasarlamış olduğu birbirinden avantajlı fırsatların arasına bir yenisini daha ekledi. Hyundai, araç sahibi olmak isteyen vatandaşları göz önünde bulundurarak finansal çözüm ortakları olan TEB Finansman A.Ş. ve Garanti BBVA ile masaya oturdu ve oldukça avantajlı bir kredi fırsatı tasarladı. Bu kredi fırsatında satın alınmak istenilen birbirinden farklı Hyundai araçları için değişken tutarlarda taşıt kredisi sunan Hyundai, faiz oranlarını ve vade sürelerini piyasanın en iyi değerlerine göre ayarladı. Sunduğu Hyundai Kredi ile %0,99’luk bir faiz oranı sunan ve bu faiz oranı ile gören herkesi şaşırtan Hyundai; aynı zamanda 48 aya kadar da vade imkanı sunuyor. Bununla yetinmeyen Hyundai, geri ödeme noktasında da vatandaşları düşünüyor ve oldukça cazip bir ödeme planı sunuyor.

Geri Ödeme Dönemi Dert Olmaktan Çıkıyor!

araç satışı

İhtiyaç zamanlarında kredi kullanımı her ne kadar ilaç gibi gelse de sonrasında yaşanan geri ödeme aşaması hepimiz için zorlu olabiliyor. Bu durumu unutmayan ve müşterilerini düşünen Hyundai, TEB ve Garanti BBVA ile yaptığı iş birliği ile geri ödeme döneminde müşterilerinin gelir düzeylerine göre bir ödeme planı çıkarıyor. Bu ödeme planını eşit taksitlerle ve eşit aralıklarla veren Hyundai, vatandaşların zorlanmaması için hareket ediyor.

Hyundai’nin sunmuş olduğu bu oldukça avantajlı kredi fırsatı hakkında siz de ayrıntılı bilgi almak ve bu kredi imkanına başvuru yapmak isterseniz yapmanız gerekenler oldukça basit. Hemen şimdi Hyundai’nin resmi internet sitesine giriş yapabilir ya da TEB ve Garanti BBVA bankalarını arayarak ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.