1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Tüm dünyayı etkisi altına alan covid 19 salgını sebebiyle kişisel korumanın önemi artıyor. Toplu taşımacılık kullanmaya çekinen vatandaş kendi aracıyla seyahat etmeyi tercih ediyor. Aracı olmayanlar ise bir araç almanın en uygun yolunu araştırıyor. Tam da bu aşamada Koç Fiat Kredi devreye giriyor!

Koç Fiat Kredi'den Herkesi Araç Sahibi Yapacak Kampanya Geldi!

fiat

Koç Fiat, kendi imkanları dahilinde sizleri araç sahibi yapmak için elinden geleni ardına koymuyor. Herkesin bir aracı olsun düşüncesiyle hareket eden Fiat'tan araç almak isteyenlere benzersiz bir kolaylık geliyor. Hemen hemen her Fiat araç için, farklı koşullarda kullanılabilen Koç Fiat kredi, son günlerde en çok Egea model araçlar için tercih ediliyor.

Egea'nın tam bir fiyat-performans aracı oluşu ve kendi sınıfındaki araçlardan çok daha konforlu oluşu sebebiyle, Fiat Egea bir hayli fazla tercih ediliyor. Hal böyle olunca da en çok kullanılan kredi Koç Fiat Egea kredi oluyor. Koç Fiat Kredi, yeni nesil Egea'lar için eşsiz bir kredi kampanyası sunuyor, böylece bu zor koşullarda aracı olmayan kalmıyor.

Koç Fiat Kredi Sıfır Faizle 50 Bin Tl Kredi Veriyor

Koç Fiat Kredi, seçtiğiniz herhangi bir Egea araç için 50 bin TL'ye kadar %0 faiz ile 12 ay vadeli kredi imkanı sunuyor. Böylece kullandığınız kredinin ödemeleri, bir yakınınızdan borç almış gibi ödenip bitiveriyor. Size de Egea'nızın keyfini dürmek kalıyor. Koç Fiat Kredi'nin avantajı o faizle de bitmiyor. Herkes araç sahibi olabilsin diye Koç Fiat, eşit ödemeli, artan ödemeli, balon ödemeli gibi ödeme seçenekleri sunuyor.

Siz Aracınızı Test Ederken Krediniz Onaylanıyor!

Bu avantajlı kredi ile bir Egea sahibi olmak için en yakın Fiat yetkili satıcısına gitmeniz yeterli oluyor. Danışmanlar size araçlar konusunda detaylı bilgi aktarımı yaparak size en uygun aracı seçmenize yardımcı oluyor. Siz aracınızla test sürüşünün tadını çıkarırken tüm kredi ve evrak işlemleriniz yetkili ve deneyimli Fiat personeli tarafından gerçekleştiriliyor. Son basamakta ise aracınız size teslim ediliyor, size de aracınızın keyfini sürmek kalıyor.