Araç sahibi olmak isteyenlere o beklenen, büyük müjde İş Bankası'ndan geldi. İşte o fırsat!

Günümüzde araç sahibi olmak, neredeyse her vatandaşın hayali. Bu hayalini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, araç sahibi olma yolunda kendilerine sunulan fırsatları değerlendirseler de gerçekten her bütçeye uygun bir fırsat bulmak, oldukça zor. Yüksek araç fiyatları, alıp başını giden faiz oranları, ÖTV değerleri derken araç almak imkansız gibi görünse de ümitsizliğe düşmenize hiç gerek yok. Bu zamana kadar müşterilerine birbirinden farklı fırsatlar sunarak onların yüzünü güldüren İş Bankası, yine oldukça avantajlı bir fırsat ile karşımıza çıkıyor ve araç sahibi olmak isteyen vatandaşlara epey avantajlı fırsatlar sunuyor. Siz de İş Bankası'nın bu iyi mi iyi taşıt kredisi fırsatını gördüğünüzde hemen harekete geçmek isteyeceksiniz. İşte detaylar!

İş Bankası Bir Kez Daha Yüzleri Güldürmeyi Başarıyor!

iş bankası 3

İş Bankası, uzun yıllardır ülkemize hizmet veren bir banka. Şimdiye kadar verdiği farklı krediler ile müşterilerini ev sahibi yapan ya da ihtiyaçlarını gidermelerini sağlayan İş Bankası, şimdi de karşımıza görülmemiş bir taşıt kredisi fırsatı ile çıktı. Sıfır ve 2. el araçlarda geçerli olan bu taşıt kredisi, müşterilerine tam 150 bin TL'lik bir imkan sunuyor. Bu tutar satın alınmak istenen aracın fiyatına göre farklılık gösteriyor.

araç-1

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Yükses faiz oranlarına savaş açan ve müşterilerinin bu durumdan ne kadar şikayetçi olduğunu bilen İş Bankası, %1,54'lük bir faiz oranı sunarak görenleri sevindirmeyi başarıyor. Neredeyse piyasanın en düşük faiz oranlarını sunan İş Bankası'nın sunduğu fırsatlar bunlarla da sınırlı kalmıyor. Tam 48 aya varan vade imkanı sunan İş Bankası, taşıt kredisi fırsatı ile şimdiden oldukça büyük bir talep görüyor.

Başvuru Yapmak Oldukça Kolay!

araç satışı

Uzun banka kuyruklarını ve günlerce süren banka işlemlerini unutun. Teknolojiyi bankacılıkla birleştiren İş Bankası, bütün bu problemleri ortadan kaldırıyor ve tek bir tık ile kredi sahibi olabilme imkanı sağlıyor. Hemen şimdi elinize aldığınız akıllı telefonunuzdan İş Bankası'nın resmi internet sitesine girerek ya da İş Bankası mobil uygulamasını indirerek araç kredisi hakkında bütün ayrıntıları öğrenebilir ya da kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İşte İş Bankası ile araç sahibi olmak bu kadar kolay!