O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Taşıt sahibi olabilmeyi günümüzde herkes istese de bu durumu gerçekleştirebilmek oldukça zor olabiliyor. Yüksek araç fiyatları, kredi çekmenizin önünde büyük bir engel oluşturan faiz oranları ve maddi yetersizlikler nedeniyle araç sahibi olabilmek imkansız bir hal alabiliyor. Eğer siz de araç sahibi olmak istiyor fakat maddi olarak bu durum için yeterli olmadığınızı düşünüyorsanız şimdi tam da doğru yerdesiniz. Yapı Kredi'nin müşterilerine sunmuş olduğu Taşıt Kredisi fırsatı ile siz de hayalini kurduğunuz araca sahip olabilirsiniz. İşte ayrıntılar!

Yapı Kredi Müşterilerinin Yüzlerini Güldürmeye Devam Ediyor!

yapı kredi2-1

Yapı Kredi, ülkemizin en çok tercih edilen bankalarından biri. Uzun yıllardır vatandaşlara hizmet veren ve verdiği bu hizmet sonucunda büyük bir güven kazanan Yapı Kredi, vatandaşlara birbirinden iyi fırsatlar sunmaya devam ediyor. Gayrimenkul ve ihtiyaç kredileri ile binlerce insana yardım eden Yapı Kredi, bu sefer de Taşıt Kredisi fırsatı sunuyor. Hayalindeki araca sahip olmak isteyen müşterilerinin sesini duyan Yapı Kredi, içerisinde oldukça avantaj barındıran bu kredi fırsatı ile şimdiden birçok müşterisini araç sahibi yaptı ve Taşıt Kredisi'ne olan talep gün geçtikçe artıyor.

Düşük Faiz Oranlarından Siz de Yararlanın!

araç-1

Yapı Kredi, Taşıt Kredisi'ni cazip kılan birçok farklı avantaj sunuyor. İlk olarak, kredi kullanıcılarının gözünü korkutan yüksek faiz oranlarını ortadan kaldıran Yapı Kredi sunduğu %1,59'luk faiz oranıyla yüzleri güldürüyor. Faiz miktarını neredeyse sıfıra indiren Yapı Kredi fırsatları bununla bitmiyor. Geri ödeme aşamasında müşterilerinin rahat edebilmeleri için elinden geleni yapan Yapı Kredi 24 ay ile 48 ay arasında vade süresi imkanı sunuyor. Bu vade süresi ile müşterilerine derin bir nefes aldıran Yapı Kredi, geri ödeme aşamasındaki taksitlendirmeleri ve ödeme planını müşterilerinin gelir düzeylerine göre yapıyor ve büyük bir rahatlık sağlıyor.

Yapı Kredi'nin büyük fırsatlar sunan bu Taşıt Kredisi'ne başvuru yapmak oldukça kolay. Dilerseniz size en yakın Yapı Kredi şubesine giderek başvurunuzu gerçekleştirebilir ya da Yapı Kredi'nin resmi internet sitesinden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. İşte Yapı Kredi'nin bitmeyen avantajları ile araç sahibi olmak bu kadar kolay.