Araç sahibi olmak, içerisinde bulunduğumuz günlerde daha da fazla önem kazanıyor. Tüm dünyayı etkisi altına alan covid 19 küresel salgını nedeniyle birçok kişi toplu taşımacılık yerine özel aracıyla seyahat etmeyi tercih ediyor. Kendine ait bir aracı olanlar bu konuda zorlanmazken, araç sahibi olmayanlar da bir araç almanın en kolay yolunu araştırıyor.

Bu konuda da bankalar vatandaşa destek oluyor. Uygun faiz oranları ve uzun vadelerle kredi veren bankaların başında da Halkbank geliyor. Halkbank'ın taşıt kredisi sayesinden araç sahibi olmak isteyen herkes kolaylıkla hayallerine kavuşuyor.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Halkbank Herkesi Hayallerine Kavuşturan Bir Taşıt Kredisi Veriyor!

halkbank 1-1

Halkbank'tan devrim yaratan bir taşıt kredisi kampanyası geliyor. Halkbank taşıt kredisi hem sıfır hem de ikinci el taşıtlar için kullanılabiliyor. Bu kredinin faiz oranları sıfır araçlar için %1,58, ikinci el araçlar içinse %1,60 olarak belirleniyor. Halkbank taşıt kredisinin vade süresi ise 48 ayı bulabiliyor.

Halkbank taşıt kredisi kapsamında sıfır araçlar için proforma fatura bedeli, ikinci el araçlar içinse kasko değeri 120 bin TL'ya kadar olan taşıtlarda maksimum vade 48 ay, 120.0001-300.000 TL arasındaki araçlarda 36 ay, 300.001-750.000 TL arasında olan araçlarda 24 ay ve 750.001-1.500.000 TL arasındaki araçlarda 12 ay oluyor.

Halkbank Taşıt Kredisinin Avantajları Saymakla Bitmiyor!

halkbank 3-1

Böylece sıfır araç alımında Halkbank'tan kullandığınız 50 bin TL kredinin faiz oranı %1,58, vade süresi i,se 36 ay olarak belirleniyor. Ve aylık taksit tutarı 1.595,79 TL oluyor. Aynı tutardaki ikinci el taşıt kredisinde ise faiz oranı %1,60 ve vade süresi 36 ay olarak belirleniyor. Bu kredinin aylık taksitleri ise 1.603,67 TL oluyor.

Halkbank taşıt kredisinin avantajları düşük faiz ve uzun vade ile de sınırlı kalmıyor. Tüm bu avantajlara ek olarak Halkbank, 2 ay kredi erteleme avantajı ve azalan veya artan taksitler halinde geri ödeme yapmanızı sağlayan iki farklı ödeme seçeneği daha sunuyor. Halkbank'ın ödeme seçeneklerinden kendinize uygun olanı seçmeniz halinde kredinin geri ödemeleri cebinizi yormuyor. Size de yeni aracınızın tadını çıkarmak kalıyor.