Artık sonunda kendinize bir araba almak ya da mevcut arabanızı yenilemek mi istiyorsunuz? İşte size Fiat Egea’dan muhteşem finans desteği!

Eğer siz de sonunda kendinize bir araba almaya ya da mevcut arabanızı yenilemeye karar vermişseniz Fiat Egea’nın uygun faizli kredi destekli kampanyasına mutlaka göz atmalısınız. Koç Fiat kredi kapsamında bulunan Fiat Egea kredi desteği ile beğendiğiniz bir Fiat Egea’ya uygun ödeme koşulları ve uygun faizli kredi olanağı ile sahip olabilirsiniz. 50 bin TL için 12 ay yalnızca %0,99 faiz oranı ile sunulan Fiat Egea kredi desteğinden yararlanarak kolaylıkla araba sahibi olabilirsiniz.

12 Ay %0,99 Faizli Kredi Kampanyasını Kaçırmayın

fffffff

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Türkiye’nin en çok talep edilen otomobil üreticilerinden birisi olan Fiat, bu alanda yarattığı güveni finansal destek vererek de taçlandırmaya devam ediyor. 2021 yılına oldukça iddialı modellerle giren Fiat, İtalyan şirketin en iddialı modellerinden birisi olmasının yanı sıra oldukça rekabetçi fiyatlara da sahip. Hemen hemen her amaca uygun tasarımı ile geniş bir müşteri portföyünü etkisi altına alan Fiat Egea için bir de kredi desteği geldi. Eğer siz de bir Fiat Egea sahibi olmak istiyorsanız 12 aya varan taksitlerle 50 bin TL tutarındaki kredinizi yalnızca % 0,99 faiz oranı ile alabilirsiniz. Piyasadan oldukça uygun bir faiz oranı ile sunulan bu kredi ile bütçenizi zorlamadan rahatlıkla ödeme planı oluşturabilirsiniz.

Egea Ailesi Sizi Bekliyor!

fiat

2021 yılında piyasa sürülen Egea ailesinde Cross, Sedan, Hatchback ve Station Wagon gibi seçenekler bulunuyor. Kısacası son derece geniş tasarım seçenekleri ile birlikte piyasada yerini alan Fiat’ın her amaca uygun bir Egea’sı olduğunu söyleyebiliriz. Tasarımların ve modellerin güzelliğinin yanı sıra Fiat Egea sahibi olurken yararlanabileceğiniz bir finansal destek de cabası. Koç Fiat Kredi üzerinden yapabileceğiniz başvurularla daha kolay, daha hızlı ve daha esnek kredi imkanlarından da yararlanabilirsiniz. Kısacası denilebilir ki, Fiat sahibi olmak için Koç Fiat Kredi her zaman yanınızda. Bunun için tek yapmanız gereken şeyse Fiat resmi internet sitesi içerisinde bulunan kampanya başvuru formunu doldurmanız. Ad, soy ad, telefon gibi iletişim bilgilerinizin yanı sıra seçtiğiniz araba modeli, bulunduğunuz şehir ve bayi tercihinizi belirteceğiniz formu doldurduktan sonra kısa bir süre içerisinde müşteri temsilcisi sizi arayacaktır. 3 Ekim 2021 tarihine kadar geçerli olacak olan kampanya ve başvuru süreciniz hakkında müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmenin ardından hemen krediniz için işlemlerinizi başlatabilirsiniz.