Araba almak istiyor ancak banka faizleri gözünüzü korkutuyorsa mutlaka Halkbank’ın kredi olanaklarını incelemelisiniz…

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Sonunda kendinize bir araba almak ya da mevcut arabanızı yenilemek istiyorsanız tam zamanı… Nakit ihtiyacınız konusunda Halk Bankası, müşterilerine harika bir fırsat getiriyor. Banka, 60 aya varan uygun faiz oranlı taşıt kredi seçeneği ile herkesi araba sahibi yapmaya kararlı. Eğer siz de nakit eksiğiniz nedeniyle bugüne dek hayalinizdeki aracı alamadığınızı düşünüyorsanız işte sizin için tam zamanı.

Halkbank Taşıt Kredisi

taşıt halk

Halkbank taşıt kredisi, hayalinizdeki arabayı alabilmek için nakit ihtiyaçlarınız konusunda size yardımcı olan bir kredi türüdür. İsterseniz artan taksit tutarlarıyla isterseniz de azalan ya da eşit tutarlarla alabileceğiniz taşıt kredinizi dilerseniz 2 ay erteleme şansınız bile bulunuyor. 0 km araçlar için %1.54’den başlayan, ikinci el araçlar içinse %1.56’dan başlayan faiz oranları ile alabileceğiniz Halkbank taşıt kredisi ile finansman sorununuzu kolaylıkla çözebilirsiniz.

Taşıt Kredisi Limitleri

taşıt 3

Halkbank taşıt kredisi talep ederken proforma fatura değeri/kasko değeri önemli bir ölçüt oluşturur. Bu değerlere göre çekebileceğiniz kremi miktarları şu şekilde belirlenmiştir:

Proforma Fatura değeri / Kasko değeri;

  • 120.000 TL'ye kadar olan taşıtlar için kredi vadesi 48 ay,
  • 120.001 TL-300.000TL arasındaki taşıtlar için 36 ay,
  • 300.001 TL-750.000TL arasındaki taşıtlar için 24 ay ve
  • 750.001-1.500.000 olan taşıtlar için kredi vadesi 12 aydır.

0 Kilometre Araçlar İçin Yeşil Işık Taşıt Kredisi

taşıt 2

Yeşil Işık Taşıt Kredisi, Halk Bankası tarafından kolay araç sahibi olabilmeniz için oluşturulan düşük faizli bir taşıt kredisidir. Kredinin en önemli avantajlarından birisi olarak dilerseniz krediyi aracınızı aldıktan 3 ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz. %1,54’den başlayan faiz oranı kapsamındaki kredinizi 48 aya varan vadelerle ödeyebilirsiniz.

2. El Araçlar İçin Yeşil Işık Kredisi

taşıt 1

2. El Yeşil Işık Taşıt Kredisi de, aynı şekilde ikinci el araçlar için alabileceğiniz krediyi ifade eder. Aynı şekilde bu kredide de aracınızı aldıktan 3 ay sonra ödemelerinize başlayabilirsiniz. Ancak bilmeniz gereken en önemli detaylardan birisi, bu krediyi ancak 2.el aracınız 7 yaşını geçmediyse faydalanabilirsiniz. %1,56’dan başlayan faiz oranı kapsamındaki kredinizi 48 aya varan vadelerle ödeyebilirsiniz