Türkiye genelinde ücretli otoyol ve köprü geçişlerinde trafiği rahatlatacak ve sürücülere kolaylık sağlayacak yeni sistemlere geçiş yapılıyor. Kısa bir süre önce tamamlanan otoyol ve köprü ücretli geçiş noktalarındaki “Hızlı Geçiş Sistemi(HGS)” gişeleri geçişiyle birlikte tüm araç sürücüleri HGS etiketi satın almak zorunda. HGS etiketini Yapı Kredi’den alan araç sürücüleri için ise ücretsiz geçiş hakkı sunuluyor. Ücretsiz HGS geçiş hakkı tanıyan Yapı Kredi Bankası HGS kampanyasının detayları belli oldu!

Yapı Kredi HGS Etiketinde Ücretsiz Geçiş Hediyesi

Ücretli otoyol ve köprülerde uzun yıllardır kullanılan “Otomatik Geçiş Sistemi(OGS)”, 2022 yılı itibariyle tamamen “Hızlı Geçiş Sistemi(HGS)” gişelerine döndürüldü. Uzun bir sürecin ardından tüm gişelerin HGS’ye geçmesiyle birlikte araç sürücülerinin otoyol ve köprülerden geçebilmesi için HGS etiketi satın almaları gerekiyor. Yapı Kredi Bankası, bu dönemde araç sürücülerine büyük bir avantaj sunuyor.

Düzenlenen kampanya kapsamında HGS etiketi alımını Yapı Kredi’den yapanlar, ücretsiz geçiş hakkı kazanıyor. Yapı Kredi Bankası’nın 30.06.2022 tarihine kadar geçerli olan HGS etiketi kampanyası kapsamında 4 geçişten 1 tanesi ücretsiz oluyor. Kampanya kapsamında araç sürücülerinin HGS etiketi alım işlemlerini 30.06.2022 tarihine kadar tamamlamaları gerekirken, geçişleri için son tarih daha uzundur.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Yapı Kredi HGS Kampanyasının Koşulları

Yapı Kredi’nin ücretsiz HGS geçiş kampanyasından yararlanmak isteyen araç sürücülerinin en geç 30.06.2022 tarihine kadar HGS etiketimi alımı yapmaları gerekiyor. HGS etiketini Yapı Kredi’den alan araç sürücüleri yeni HGS etiketi ile 31.07.2022 tarihine kadar yapacağı 4 HGS geçişinden 1 tanesini ücretsiz olarak gerçekleştirebiliyor. Kampanya kapsamında HGS gişelerinden yapılacak ücretsiz geçişler en fazla 50 TL’ye kadar karşılanıyor. Yani araç sürücüleri HGS etiketini Yapı Kredi’den aldıklarında 4 geçişten 1 tanesini 50 TL’ye kadar ücretsiz yapabiliyor. Kampanya kapsamında kazanılan söz konusu 50 TL’ye kadar olan hediye 10.08.2022 tarihinde HGS etiketine indirim olarak yansıtılmaktadır.

Kampanya kapsamında HGS etiketinin Yapı Kredi Bankası’ndan alınmasının dışında SMS ile kampanyaya da katılım sağlanması gerekiyor. SMS ile katılım için “HGSODUL” ve “Yapı Kredi Bankası Müşteri Numarası” bilgilerinin yazılarak, “4454” numarasına SMS gönderilmesi gerekiyor.