Yapı Kredi Bankası, Sürekli HGS geçiş sistemini kullanan müşterilerine çok özel bir kampanya hazırlamış durumda. 31 Mayıs 2022 tarihine kadar Yapı Kredi bankası mobil uygulama, internet şubesi, Müşteri İletişim Merkezi ve Yapı Kredi Bankası şubelerinden HGS geçiş yüklemesi 70 TL yerine 1 TL olarak yapılabiliyor. Bu tarihe kadar HGS etiketinizi Yapı Kredi Bankası kanallarından yapın, HGS ücretini 1 TL olarak ödeyin.

Bunun yanında 31 Temmuz 2022 tarihine kadar en fazla 50 TL indirim hak edebileceğiniz şekilde, 4 geçişten birini ücretsiz olarak yapabileceksiniz. HGS geçiş sistemini sıklıkla kullananlar için, özel bir avantaj olarak hazırlanmış kampanyayı kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Yapı Kredi Bankası HGS Etiketi 1 TL Kampanyası Özellikleri

HGS etiketinizi Yapı Kredi bankası internet şubesi, mobil uygulama, Müşteri İletişim Merkezi ve tüm banka şubelerine başvurarak hemen yaparsanız, 70 TL değerinde HGS’ yi 1 TL olarak alabiliyorsunuz. Bunu takiben 31 Temmuz tarihine kadar yapacağınız 4 geçişten 1 tanesini en fazla 50 TL indirim kazanabileceğiniz şekilde ücretsiz olarak yapabiliyorsunuz.

Kampanyadan tüm etiket sınıfları faydalanabiliyor. Kampanyaya katılım gerçekleştirmek isteyen Yapı Kredi bankası müşterileri HGSODUL yazıp boşluk bırakarak, müşteri numarasını yazıp 4454’ e kısa mesaj gönderebiliyor.

Kampanyadan faydalanabilmek için, Yapı Kredi bankası müşterisi olmanız, en az bir adet açık ve kullanılabilir banka kartı veya kredi kartı ürünü kullanıyor olmanız gerekiyor. Kampanya belirli bir stokla sınırlandırılmış durumda, bu sebeple HGS sistemini sürekli kullanan kişilerin katılım için acele etmesini tavsiye ediyoruz. Ayrıca kampanyanın son katılım tarihi 31 Mayıs 2022.

Yapı Kredi HGS 1 TL Kampanyasından Kimler Faydalanabiliyor

Kampanyadan faydalanabilmek için, öncelikle Yapı Kredi bankası müşterisi olmanız ve en az bir adet banka kartı ya da kredi kartı ürününe sahip olmanız gerekiyor. Henüz banka müşterisi olmayan kişiler, hemen açtırabildikleri bir hesapla kampanyaya dahil olabiliyorlar.

Kampanyadan tüm etiket sınıflarına dahil olan otomobiller faydalanabiliyor. Katılım gerçekleştirdikten sonra 1 TL ücretle 70 TL HGS satın alabiliyorsunuz. HGS etiketinizi Yapı Kredi Bankası, bankacılık hizmetleri kanallarının tümünü kullanarak hemen yapabiliyorsunuz.