HaberEkspresi.NET

Arka Sokaklar 520. Bölüm Fragmanı – 31 Mayıs Cuma

Arka Sokaklar 520. Bölüm Fragmanı ve özetini haberimizde bulabilirsiniz.

Arka Sokaklar 520. Bölüm Fragmanı – 31 Mayıs Cuma
68 okunma
30 Mayıs 2019 - 12:18

Arka Sokaklar 520. Bölüm Özeti

Remzi, karısının boşanma davası açtığını öğrenir ve kadının kardeşinin evine baskın yapar. Kadına saldırmak üzereyken ekibimiz baskın yapar. Karısı Ayşen’in demeç veren avukatı ve ailesine saldırır. Bütün aileyi katleder. Beklenmedik bir görgü tanığı vardır.Engin Müdür Narkotik ekibiyle birlikte Rıza baba ve ekibimizle işbirliği yaparak uyuşturucu ticareti yapanların peşine düşerler.


Haydarberk okul arkadaşının doğum günü partisine gider. Lüks bir evdir ve ev sahibi Vildan, Hüsnü’ye asılır. Vildan’ın kocası Tarumar hapishanededir. Karısına takıntılıdır. Gazetelerde Hüsnü’yle fotoğraflarını görünce, hapishaneden kaçar. Aylin ve Hakan, Cihan bebeğin evlatlık işlemlerinin tamamlanması için haber beklemektedir. Ancak bu süreçte hiç hoşlarına gitmeyecek bir gerçek ortaya çıkar. Cihan bebeğin hayatta olan öz dayıları yeğenlerine sahip çıkmak istemektedir. Aylinlerin bebeği evlat edinmesi de bu olay sonrasında imkansızlaşır.

Selim ve Nazan isimli genç çocuklar, uyuşturucu bağımlısıdır ve evde kriz çıkarırlar. Uyuşturucu etkisiyle gasp ettikleri araç sahibini öldürürler. Uyuşturucu temin eden İsmail, yakalanır. Barcı İlyas’ın ismini verir. Gizli operasyonla polislerimiz Eda ve Hande bara müşteri gibi gider.  İlyas’tan feci şekilde dayak yerler. Eda ve Hande komalık olur.

Yayın Tarihi : 31 Mayıs Cuma / 2019

Yayın Saati : 20.00

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.