Arka Sokaklar 548. Bölüm Fragmanı – 27 Mart Cuma

Arka Sokaklar 548. Bölüm Fragmanı 27 Mart Cuma özetini haberimizde bulabilirsiniz.
Arka Sokaklar 548. Bölüm Fragmanı - 27 Mart Cuma

Arka Sokaklar 548. Bölüm Özeti

Aslı ve İlyas, cenaze teslimi sırasında Hasan’ın silah arkadaşları rolü yaparlar.  Aslı, ikiyüzlü tavrını sürdürür. Nedim de gelmiştir cenazeye. Mesut Nedim’i kolundan tuttuğu gibi bir köşeye çeker. Arkadaşını bu kez biraz daha sert uyarır. Ekibimiz Rıza Baba’dan aldıkları haberle cenazeden ayrılır. Aslı ve İlyas’da telaşla çıktıklarını görünce peşlerinden giderler. Ragıp ve adamlarına baskın düzenlenir. Mesut Ragıp’ı yakalayıp başına silah dayadığında Aslı da silahını çekip Ragıp’ı başından vurur. Mesut Aslı’nın bu garip hareketine anlam veremez ve kadını tutuklar.

Selin hastaneden taburcu olur. Mesut’un ilgisi Selin’in üzerindedir. Selin’i rahat ettirmeye çalışır.

Tekin reklam çekimi için eve pahalı bir saat getirmiştir. Saat kaybolur. Yapımcı da reklam anlaşmasının bozulduğunu söylemek için Tekin’i arar ve saati ister. Tekin zor durumdadır. Zeliha Berk’in veli toplantısına çağırılmıştır. Öğretmeni Ulaş, Berk’in eksik olduğu konularda uyarır ama Zeliha kardeşine toz kondurmamayı tercih eder. Ancak bu yaptığı Zeliha’nın başına iş açacaktır.

Nedim Aslı’nın avukatlığını üstlenmiştir. Mesut bunu öğrenince köpürür. Aslı ve Nedim yalnız kalınca Nedim Hasan’ın ölümünde Aslı’nın parmağı olup olmadığını sorar.

Ali mesaiden fırsat bulduğunda biraz kafa dinlemek için spora yazılır. Şahika hoca işinde baya iyidir. Pınar Ali’yi didiklemeye başlar. Sürekli çalıştığından şikayetçidir. Rıza durumdan işkillenir. Ali’yi takibe başlar…

Yayın Tarihi : 27 Mart Cuma/ 2020

Yayın Saati : 20.00