Kanal D'de merakla izlenen dizisi Arka Sokaklar 580. bölüm fragmanı ve konusu yer almaktadır.

Arka Sokaklar fragmanı

Pastacıların Düellosu 16 Temmuz Cuma Yeni Bölümü Pastacıların Düellosu 16 Temmuz Cuma Yeni Bölümü

Cemal iki kurşun yemiş, kalbi durmuştur. Mesut 15 dakika kalp masajı yapar. Cemal kendine gelir ancak tekrar bayılır.

Bu sırada sağlıkçılar olay yerine intikal eder. Cemal hemen hastaneye kaldırılır. Rıza Baba Reşat hocanın kapısını çalar. Herkes hastanededir. Ezgi bitmiş durumdadır. Mesut psikolojik olarak çökmüş durumdadır. Ekrem’in ölüşü, Cemal’in gözünün önünde vurulması travma yaratır. Selin durumun farkındadır ve destek olmaya çalışır.

Cemal ameliyata alınır. Reşat hocanın ameliyatta olması Rıza baba ve ekibimizi bir nebze daha güçlü tutar. Cemal’in ameliyatı başarılı geçer. Herkes nefesleri tutmuş Cemal’in uyanmasını beklemektedir. Esra, Cemal’in durumunu öğrenmek ve Hüsnü’ye destek vermek için hastaneye gelir. Hüsnü kızın herkesi sahiplenmesinden memnun olur.

Hüsnü evlilik durumunu iyice düşünüp Nazike, Tekin ve Zeliha ile yeniden konuşur. Zeliha da babasının mutlu olmasını istemektedir ve bu evliliğe evet der. Ekrem kendisine bir şey olursa Mesut’a ulaştırılması için, mit ekibinden bir polisine notlar bırakmıştır.

Mesut bu evrakları incelemeye başlar. Buradan çıkan notlarla Medar’ın izini bulur. Mesut, Hakan, Engin ve Arda, Medar ile çatışmaya girer.

Çatışmada Mesut vurulur. Engin ve Hakan Mesut’un yanına koşar. Mesut, zar zor nefes alarak gözünü açar. Kurşun çelik yelekte kalmıştır.

Yayın Tarihi        : 05 Mart Cuma/ 2021
Yayın Saati        : 20.00