Arka Sokaklar Fragman

Şahsiyet 4. bölümünde neler yaşandı ve oyuncu kadrosu Şahsiyet 4. bölümünde neler yaşandı ve oyuncu kadrosu

Giray Selin’i boğduğunu gösteren videoyu ekibe yollar, Selin hareketsiz yatarken video kapanır. Ekip şoku atlattıktan sonra tüm gücüyle olayın peşine düşer.

Sinem bir şekilde videonun atıldığı yeri tespit etmiştir. Ekibin tek amacı hiç olmazsa Selin’in cesedini alabilmektir. Ambulansla beraber yoldadırlar. Mekana vardıklarında ne Giray ne de Selin yoktur. Sadece Selin’in eşyaları vardır.

Rıza, Mesut, Engin ve önderliğinde bahçede aramalar sürmektedir. Giray’ın Selin’i kaçırdığı minibüse ulaşılır. Minibüs yanmış haldedir ve içerinde tanınmayan sarı saçlı bir kadın cesedi bulunur. Ceset otopsiye gönderilir. Mesut adeta yürüyen cesettir. Ayakta durmasındaki tek güç Selin’in katili Giray’ı bulmaktır.

Giray’ın saklandığı mekan bulunur ve ekibimiz baskına gider. Giray mekanda yoktur. Halis kaçmak isterken Mesut tarafından yakalanır. Nevbahar’ı da tutuklayıp emniyete getirirler. İkisi de savcılığa sevk edilir. Sevk sırasında koruma şirketinden Enver’in adamı Baki, Nevbahar’ı kaçırmak için konvoyun yolunu keser ve çatışma başlar.

Arbedede Nevbahar polislerden birinin silahın alıp Hüsnü’ye doğrultur Hüsnü fark eder ve Nevbahar’ı vurmak zorunda kalır. Halis’i kaçırmayı başarırlar. Annesinin Hüsnü başkomiser tarafından öldürüldüğünü duyan Giray çılgına döner.

Önce Esra’yı markajına alır intikam için. Oysa hedefinde Zeliha vardır. Zeliha’nın peşinde olduğu haber kaynağını kullanarak Zeliha’ya tuzak kurar. 


Ekibimiz bir umut Selin’i sağ olarak bulabilmenin peşindedir.


Giray’ın annesinin intikamı için kurduğu tuzaktan Zeliha’nın başına gelecekler sonrasında çoban ailesinin bittiği an mı olacaktır? 

Yayın Tarihi        : 26 Mart Cuma/ 2021
Yayın Saati        : 20.00