Arka Sokaklar 586. bölüm fragmanı - 16 Nisan Cuma Arka Sokaklar'da Neler Olacak?

Kanal D'nin merakla izlenen Arka Sokaklar 586. bölümü ile sizlerle.

Kültür Sanat 14.04.2021 - 20:52 14.04.2021 - 20:55 TE Bilisim

Giray ameliyattadır. Mesut, Hüsnü, Engin ve Hakan gergin bir şekilde hastanede, ameliyathaneden gelecek haberi beklemektedir. Zeliha, Giray’dan intikamını almıştır fakat bu intikam Zeliha’nın başına bela olacaktır. Zeliha Gazinin yerine götürülüp sakinleştirmeye çalışılır.

Rıza baba ve Selin tarafından sorgulanır. Giray’ın ölümünden sonra önce Hüsnü sonrasında da Zeliha ifade için Savcı karşısına çıkar. Halis ve Seçkin cephesinde ise yurt dışına kaçma planları boy göstermektedir. Seçkin, miras paralarını transfer etmek için Aykut adında bir adamdan yardım alır.

Ekibimiz ise kaçmalarına ön ayak olacak her alanı kısıtlar ve ikisi için çember giderek daralmaktadır. Bir ipucu üzerine Seçkinlerin yerini tespit eden ekibimiz, mekana vardıklarında orada sürpriz bir isimle karşılaşırlar.

Ezgi ile Cemal yolda seyir halindeyken karşılarına küçük bir kız çocuğu olan Melisa fırlar. Ezgi ile Cemal, kızın ailesine ulaştığında ise onları ceset dolu bir ev karşılar. Melisa bir koruma evine yerleştirilir. Cinayeti aydınlatmak üzere harekete geçen ekip, küçük kızı koruma evine getirdiği sırada bir çatışma yaşanır.

Pandemi kurallarının ihlal edildiği bir gece kulübünden gelen ihbar üzerine ekip mekana intikal eder. Fuat, Selim ve Doğan geçim sıkıntısıyla mücadele eden çalgıcılar olmaları yetmiyormuş gibi bir de baskından dolayı paralarını alamazlar.

Sonunda bir düğünden gelen iş teklifiyle boğazları biraz rahatlayan çalgıcılarımız beklenmeyen bir saldırıya uğrar.

Çocuğuna yeni ayakkabı alıp evine götürmeye çalışırken uğradığı saldırı sonrasında Fuat’ın sinir sistemi iyice bozulur. Kendisini inşaatın tepesinde bulur. Olay yerine intikal eden ekibimiz Fuat’ı intihardan vazgeçirmeye çalışırlar. 

Yayın Tarihi        : 16 Nisan Cuma / 2021
Yayın Saati        : 20.00   
 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@