Arka Sokaklar Sezon Finali Fragmanı 18 Haziran Cuma Kanal D ekranında olacak.

Arka Sokaklar sezon finali ile ekrana geliyor. 

Savcı Faruk’un yerini bulmak için emniyet kırmızı alarmdadır. Aycan ise, Engin Müdür’ün bebeğini kaçırmak üzere pusudadır ve Mazı hakkında ekibin işine yarayacak bir bilgiyi Ezgi’ye iletir. İfşa edilmenin cezasını kesmek adına harekete geçen Ferhat’ın, ekipten ve Aycan’dan alacağı intikam ağır olacaktır.

Arda, Cemal ve Ezgi trafik ekipleriyle birlikte görevdeyken kontrole girmek istemeyen Kazım, bir polise çarpıp kaçar. Ekibimiz Kazım’ı yakalar ve adliyeye sevk eder. Adliyeden kaçmak üzere plan yapan Kazım, insanları rehin alarak olay çıkarır. O sırada Pınar ve Ali, boşanma davalarını geri çekmek için adliyeye gelmiştir. Rıza Baba’da adliyededir. Pınar ve Ali’nin davasının düştüğünü öğrenen Rıza tepkisini koyar. Bu sırada adliye binasında hareketlilik başlamıştır. Silah seslerini duyan Rıza ve Ali irkilirler. Pınar Adliye’den dışarıya çıkartılır. Rıza ve Ali içeride kalır. 

Cam Tavanlar 6. bölümü merak edilen sahneler Cam Tavanlar 6. bölümü merak edilen sahneler

Aldığı yurt dışı bazlı proje teklifinin heyecanını yaşayan Tekin, bir de Zeliha’ya teklif gelmesiyle çifte mutluluk yaşar. Zeliha bir yanı buruk olsa da ayağına gelen bu fırsatı geri tepmek istememektedir. Hüsnü’nün de rızasını alarak Tekin ve Zeliha Almanya yolcusudur… 

Yayın Tarihi        : 18 Haziran Cuma / 2021

Yayın Saati        : 20.00