Olayların kadını Seren Serengil gündem olmadan duramadı. Bu sefer de Söylemezsem Olmaz'a apar topar veda eden arkadaşı Arto'yu ifşaladı.

Söylemezsem Olmaz, oldukça olaylı bir sezon geçirdi. Sunucular hakkında açılan davalardan tutun da, Seren Serengil'in hastalıklarına kadar olaylar bitmek bilmedi. Ancak sezon finaline yaklaşıldığında Söylemezsem Olmaz'da dengeler değişti. Programın çılgın yorumcusu Arto aniden veda etti.

Demet Akalın'dan Sert Hamle: Rakipleri Sahne Kıyafetlerinde Cesur Seçimler Yaparken Demo Eşofmanı Çekti! Demet Akalın'dan Sert Hamle: Rakipleri Sahne Kıyafetlerinde Cesur Seçimler Yaparken Demo Eşofmanı Çekti!

Arto'nun Vedası Seren'in Hastalığı Derken...

seren serengl10

Arto'nun vedasının ardından baş başa kalan Bircan Bali ve Seren Serengil, programa hız kesmeden devam etti. Ta ki bir sabah Seren hastanede olduğunu bildirene kadar. Geçirdiği mide küçültme ameliyatlarından sonra bir türlü eski sağlığına kavuşamayan ve dumping sendromu ile mücadele etmeye başlayan Seren Serengil, bunlar yetmezmiş gibi bir de safra kesesi ve böbreğindeki taşlar sebebiyle hastaneye yattı.

seren serengil hastane

Acilen ameliyata girmesi gerektiğini söyleyen Serengil, herkes ameliyat haberini beklerken aniden hastaneden taburcu olup Söylemezsem Olmaz stüdyosundaki yorumcu koltuğuna oturdu. Arto'nun da programa veda etmesi sebebiyle, Seren'in hastanede yattığı gün, onun yerine Deniz Akkaya yorumcu olarak porgrama katıldı. Sanıyoruz ki Seren'in apar topar geri gelmesi de bu yüzdendi.

Yeni Sezonda Yokum Demişti Ama...

Seren Serengil Deniz Akkay

Deniz Akkaya öyle yerinde yorumlar yaptı, öyle nazik bir tavır sergiledi ki, tüm izleyenlerin kalbine taht kurdu. Akkaya'nın üslubu sosyal medyada bir hayli konuşuldu. Hal böyle olunca da Seren Serengil koltuğunu kaptırmaktan korktu. Bu yüzden finalden sonra ameliyat olacağını söyleyen Seren Seregil, son ana kadar koltuğunda oturdu ve hatta seyircileriyle vedalaştı. Kadın programı yapmak isteyen ünlü sunucu, gelecek sezonda başka bir formatla ekranlarda olacağını açıkladı.

seren serengil (5)

Ancak işler pek de Seren Serengil'in umduğu gibi ilerlemedi. Yeni markasından alışveriş yapanların yaşadığı ve ifşa ettiği aksaklıklar, çalıntı tasarımlar ve  yalancı çoban hikayesine dönen hastalığı sebebiyle prestij kaybeden ünlü sunucu, tatile kısa bir ara verip İstanbu'a geldiği sırada yeniden Söylemezsem Olmaz ile sözleşme imzaladı. Gerekçe olarak kanalın kendisinden vazgeçmediğini sunan Seren Serengil, şu sıralar yine sağlık problemleri için İstanbul'a döndü.

Buluşur Buluşmaz Arto'yu İfşa Etti!

seren serengil artoyu ifşaladı

Arto'nun da İstanbul'a gelişiyle muhteşem ikili buluştu ve keyifli bir gün geçirdi. Ancak Seren Serengil dostum dediği Arto'yu ifşa etmekten geri kalmadı. Bir takipçinin Arto'ya "Size küstüm, nasıl bırakırsınız ekrenı? Sero'mu yalnız bırakmamalısın" şeklinde yorum yapması üzerine "Dövücem onu. Resmen istemedi, parayı az buldu eşek ya, zengin tabi." cevabını verdi. Böylelikle Arto'nun neden yeni sezonda ekranlarda yer almayacağı ayyuka çıkmış oldu.