Araç sahibi olmak isteyenlere müjde ING'den geliyor: ING'nşn avantajlı taşıt kredisi sayesinde araç almayan kalmıyor!

Pandemi dönemi gösterdi ki, bir araç sahibi olmanın önemi günden güne artıyor. Sağlığını korumak isteyenler, tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüs salgını süresince, toplu taşımacılık kullanmayı bırakarak özel araçlarıyla seyahat etmeyi tercih ediyor. Araç sahibi olanlar bu tercihlerini kolaylıkla hayata geçirirken, aracı olmayanlar bir araç almanın en uygun yollarını araştırmaya başlıyor.

Bu süreçte halk sağlığını korumak amacıyla getirilen kısıtlamalar ve kapanmalar, her ne kadar bu anlamda başarı sağlasa de ne yazık ki ekonomik olarak vatandaşı bir hayli sarsıyor. İş yerleri kepenk indirirken, çalışanlar işsiz ve parasız kalıyor. Bu da araç sahibi olmak isteyenlerin hayallerine kavuşmasını zorlaştırıyor. Bu aşamada da vatandaşa destek ING'den geliyor.

ING Düşük Faizli Taşıt Kredisi İle Hayallerinizi Gerçekleştiriyor!

ing 3-1

ING, düşük faiz ve uzun vade avantajlarıyla benzersiz bir kredi kampanyası sunuyor. ING taşıt kredisi kapsamında faiz oranı %1,59 olarak belirlenirken, vade süresi 48 ayı buluyor. ING'nin sunduğu bu avantajlar sayesinde isteyen herkes araç sahibi oluyor.

ING'nin sunduğu bu avantajlı taşıt kredisi hem sıfır hem de 8 yaşına kadar ikinci el araç alımlarında kullanılabiliyor. Sıfır araçlar için proforma fatura bedeli, ikinci el araçlar içinse kasko değerinin 120 bin TL'ye kadar olan kısmı için %70, 120.001-300.000 TL arasındaki kısmı için %50, 300.001-750.000 TL arasındaki kısmı için %30, 750.001-1.500.000 TL arasındaki kısmı için %20 oranında kredi kullanılabiliyor.

48 Aya Varan Vadelerle ING Taşıt Kredisinde Devrim Yaratıyor!

ING BANK FOTO

Vade süreleri ise kullanılan kredi tutarına göre değişiklik gösteriyor. %70 oranında kullanılan kredilerde vade süresi en fazla 48 ay olarak belirlenirken bu süre %50'lik dilimde 36 ay, %30'luk dilimde 24 ay ve %20'lik dilimde 12 ay ile sınırlanıyor.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

ING taşıt kredisi kullanımında, kredi kullanan kişiden kefil talebinde bulunulmuyor. Gelir belgesi sunmaya ek olarak aracın rehni kredi kullanımlarında yeterli oluyor. Kredi taksitlerinin düzenli ödenmesi halinde, vade süresi bitiminde araca konan rehin kaldırılıyor. ING sizler için her detayı düşünüyor, size de hayalinizdeki aracı alarak keyfini sürmek kalıyor.