Nakit ihtiyacı olan ev hanımlarına müjde: Bu bankalar gelir belgesi istemeden kredi veriyor, ev hanımları mağdur olmuyor!

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Nakit ihtiyaçları her geçen gün artıyor. Zorunlu ihtiyaçlarını bile karşılamakta zorlanan vatandaş, kredi başvurusu yapmak için bankaların kapısında kuyruk oluyor. Çalışanlar ve gelirini belgeleyenler kredi kullanma konusunda zorluk çekmezken, ev hanımları nakit ihtiyaçları doğduğunda çoğunlukla mağdur oluyor.

Ancak artık ev hanımlarının mağduriyeti sona eriyor! Aktifbank, Enpara ve CEPTETEB, gelir belgesi istemeden anında kredi veriyor. Böylece ev hanımları da ihtiyaçlarını rahatlıkla gideriyor. Uygun faiz oranları ve vade süreleri sayesinde geri ödemeler de bütçeyi yormuyor.

CEPTETEB Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi

cepteteb

Ev hanımlarının nakit ihtiyaçlarına en efektif çözümlerden biri de CEPTETEB'den geliyor. CEPTETEB, %1,59 faiz oranı ve 36 aya varan vadelerle 40 bin TL'ye kadar kredi veriyor. Üstelik bu ihtiyaç kredisi için gelir belgesi talep etmiyor olması, ev hanımlarının da bu krediye kolaylıkla başvurabileceği anlamına geliyor.

CEPTETEB ihtiyaç kredisine tüm TEB şubelerinden ve ATM'lerinden, CEPTETEB internet bankacılığı üzerinden ve de CEPTETEB mobil uygulaması üzerinden başvurulabiliyor. %1,59 faiz oranı ve 36 ay vade ile CEPTETEB'den kullanacağınız 40 bin TL ihtiyaç kredisinin toplam geri ödeme tutarı 55.663,96 TL, aylık taksitleri ise 1.546,22 TL olarak belirleniyor.

Enpara Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi

enpara

Ev hanımlarına bir destek de Enpara'dan geliyor. Enpara, gelir belgesi talep etmeksizin, 40 bin TL'ye kadar düşük faiz oranı ve uzun vade imkanıyla benzersiz bir kredi sunuyor. Üstelik gelir beyan etme zorunluluğu bulunmadığı için, ev hanımları da bu krediye başvurup onay alabiliyor. Enpara ihtiyaç kredisinin faiz oranları, müşterinin bankalarla çalışma performansına göre %1,59 ile %1,63 arasında değişiklik gösteriyor.

Enpara ihtiyaç kredisine başvurmak için herhangi bir banka şubesine ihtiyaç duyulmuyor. Enpara mobil uygulaması üzerinden anında başvuru yapılıyor ve onaylanan kredi hemen hesabınıza yatıyor. %1,9 faiz oranı ve 36 ay vade ile Enpara'dan alacağınız 40 bin TL kredinin toplam geri ödeme tutarı 55.663,92 TL, aylık taksitleri ise 1.546,22 TL olarak belirleniyor. Üstelik Enpara, bu kredi için dosya masrafı almıyor.

Aktifbank NKolay Kredi

aktifbank tabela

Ev hanımları için benzersiz bir kredi imkanı da Aktifbank'tan geliyor. Aktifbank NKolay krediye, gelir belgesi istenmemesi sebebiyle ev hanımları da başvurabiliyor. %2,79 faiz oranı ve 36 aya varan vade seçenekleri ile Aktifbank'tan kullanacağınız 40 bin TL kredinin aylık taksit tutarı 1.928,52 TL oluyor.

Aktifbank NKolay krediye, Aktifbank internet bankacılığı üzerinden, ya da NKolay mobil'den başvurulabiliyor. Onaylanan krediniz anında hesabınıza yatıyor. Ödemeler Aktifbank İnternet bankacılığı, NKolay mobil uygulaması, tüm Vakıfbank ve PTT atmleri aracılığıyla yapılabiliyor.