Kablosuz cihaz teknolojisinin hızla gelişmesiyle birlikte artık oyun veya müzik keyfi çok daha konforlu hale geldi. Kablo karmaşasını ortadan kaldıran kablosuz kulaklıklar, son dönemde yoğun talep görüyor. Dünyaca ünlü teknoloji devleri tarafından geliştirilmiş yüzlerce, binlerce farklı kablosuz kulaklık modeli bulunuyor. Peki Türkiye’de 500 TL altı bütçe dostu ve aynı zamanda kaliteli olan kablosuz kulaklıklar hangileri? İşte 500 TL ve altı kablosuz kulaklık modelleri de güncel fiyatları!

Philips TAUH202 Kablosuz Kulaklık

Dünyaca ünlü teknoloji devi Philips tarafından üretilen “TAUH202” kablosuz kulaklık modeli, kulak üstü tasarımıyla konforlu bir kullanım sunuyor. Ayrıca tam 15 saatlik kesintisiz oynatma süresiyle gün boyunca oyun ve müzik keyfinin sürdürülebilmesine yardımcı oluyor. Tam şarj kapasitesine 2 ile 3 saatlik sürede ulaşabilen güçlü bas performansına sahip olan Philips TAUH202 kablosuz kulaklık modelinde kaliteli mikrofon desteği de bulunuyor. Ürünün Türkiye’deki güncel satış fiyatı ise ortalama 300 TL seviyesindedir.

OPPO Enco Buds Kablosuz Kulaklık

Son dönemde akıllı cihazlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran OPPO, uygun fiyat, yüksek kalite standardından kablosuz kulaklıkta da yararlanma imkanı sağlıyor. OPPO Enco Buds kablosuz kulaklık modeli kulak içi tasarımıyla konforlu bir kullanım sunuyor. 24 saat kesintisiz oynatma süresine sahip olan kablosuz kulaklıkta 15 dakikalık şarj süresiyle 1 saatlik bir oynatma performansının daha elde edilebilmesi mümkündür. Minimuma indirgenmiş gecikme ve ultra pürüzsüz ses kalitesiyle 500 TL altı kablosuz kulaklık modelleri arasında en çok tercih edileni oluyor. OPPO Enco Buds kablosuz kulaklık modeli 450 TL ortalama fiyatla Türkiye’de satışta.

TCL MOVEAUDIO S200 Kablosuz Kulaklık

500 TL altı kablosuz kulaklık modelleri arasında en dikkat çekeni olan TCL MOVEAUDIO S200 kablosuz kulaklık modeli 23 saate ulaşan oynatma süresine sahiptir. Yankı gürültüsü engelleme, otomatik oynatma ve duraklatma ile 120 ms’lik gecikme performansıyla dikkat çekiyor. Kablosuz kulaklı fiyatı ise ortalama 400 TL seviyesindedir.

SBS Twin Buds BT 5.0 Kablosuz Kulaklık

Dokunmatik özellikli çağrı yanıtlama desteğine sahip olan SBS Twin Buds BT 5.0 Kablosuz Kulaklık modeli kulak içi tasarıma sahiptir. Yüksek dayanıklılığa ve uzun süreli kesintisiz kullanım performansına sahip olan ürün tam bir fiyat performans ürünü olarak gösteriliyor. Ürünün Türkiye’deki ortalama satış fiyatıysa 299 TL’dir.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli