Mobil teknolojinin süratli gelişimi kablolara veda etmeyi de sağlıyor. Artık klavyelerden, mouselere ve hatta kulaklıklara kadar pek çok ürün ve aksesuar kablosuz hale geldi. Özellikle günlük kullanımdan, genel kullanıma kadar her alanda rahatlığı nedeniyle tercih edilmeye başlanan kablosuz kulaklıklar çok popüler hale geldi. Ancak Türkiye’de elektronik ürün fiyatlarının çok yüksek olması vatandaşın kablosuz kulaklıklara ulaşmasını zorlaştırıyor. Peki Türkiye’de 500 TL altı kablosuz kulaklıklar arasından en iyi ve en kaliteli olanları hangileri?

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 Kablosuz Kulaklık

Akıllı telefon pazarının önemli markalarından birisi haline gelen Xiaomi, teknolojinin diğer kategorilerinde de fiyat-performans ürünleri sunuyor. O alanlardan birisi de kablosuz kulaklıklardır. Özellikle Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 kablosuz kulaklık modeli mikrofonlu ve kulak içi tasarımıyla dikkat çekiyor. Uzun süreli kesintisiz kullanım performansına sahip ve temiz ses sunan Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 modeli Türkiye’de 300 TL ortalama fiyatla satışa sunuluyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Haylou GT1 Pro Kablosuz Kulaklık

Haylou tarafından üretilen en başarılı kablosuz kulaklık modellerinden birisi Haylou GT1 Pro kablosuz kulaklık modeli, Türkiye’deki 500 TL altı en iyi kablosuz kulaklıklar arasında yer alıyor. Haylou GT1 Pro kablosuz kulaklık modeli, “DSP” gürültü önleyici sistem, sesli asistan desteği ve uzun süreli kesintisiz kullanım performansı sunuyor. Haylou GT1 Pro modelinin Türkiye’deki satış fiyatı ise ortalama olarak 459 TL seviyesindedir.

Lenovo LivePods LP1s Kablosuz Kulaklık

Lenovo tarafından üretilen kablosuz kulaklık modeli fiyat performans bakımından en iyi 500 TL altı fiyat etiketine sahip kablosuz kulaklıklardan birisidir. Pasif gürültü engelleme,  5 saat kesintisiz kullanım, şarj kutusuyla 10 saate kadar çıkabilmektedir Lenovo LivePods LP1s kablosuz kulaklık modeli Türkiye’de ortalama olarak 250 TL seviyesinde satış fiyatına sahiptir.

SoundPeats TrueAir2 Kablosuz Kulaklık

SoundPeats TrueAir2 kablosuz kulaklık modeli temiz ses performansı, 5 saatten kutusuyla 25 saate çıkartılabilen kesintisiz kullanım performansıyla dikkat çekiyor. 4 mikrofon ve gürültü engelleme teknolojisine sahip olan SoundPeats TrueAir2 kablosuz kulaklık ortalama 450 TL seviyesinde fiyatla satışa sunuluyor.