Yılın başlamasından bu yana, özellikle sıfır otomobil üreticileri tarafından birbiri ardına çeşitli kampanyalar hazırlanıyor. Sıfır otomobil fiyatlarının, ikinci el otomobil fiyatlarına göre avantaj oluşturmasına paralel olarak, otomobil üreticileri sürekli ve yeni çok çeşitli avantajlar sağlayan kampanyaları kullanıcılara sunuyor. Ford bu kampanyalar konusunda en yoğun çabayı gösteren üreticilerden biri olarak öne çıkıyor. Geçen ay biten kampanyalarının ardından, 7 Mart’a kadar sürecek olan yeni kampanya oluşturan Ford, tüm binek araçlarda geçerli özel avantajlar sunuyor. 7 Mart tarihine kadar sürecek olan kampanya da sınırlı sayıda otomobil avantajlı olarak sunuluyor.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Ford Fiesta 100.000 TL %0,99 Kampanyası

Markanın en çok tercih edilen modellerinden biri olan Fiesta için, 7 Mart tarihine kadar geçerli olan kampanya da 100.000 TL taşıt kredisini % 0,99 faiz oranıyla kullanabiliyorsunuz. 12 ay vade seçeneğine sahip kredinin geri ödemelerinde de çeşitli kolaylıklar sağlanmış. Örneğin Son Taksit Balon Ödeme yöntemiyle, ilk taksitlerinizin daha düşük olmasını sağlayabiliyorsunuz. Sınırlı sayıda otomobil kampanyayla kullanıcıya sunuluyor. Bu sebeple eğer bir Ford Fiesta sahibi olmak istiyorsanız. Süratli bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirmenizi öneririz.

Ford Kuga 100.000 TL % 0,99 Kampanyası

Fiesta gibi Ford’un Kuga modellerinde de 7 Marta kadar avantajlar bulunuyor. 100.000 TL taşıt kredisini 12 ay vade seçeneğinde % 0,99 faiz oranıyla kullanabiliyorsunuz. Son Taksit Balon Ödeme seçeneği de tercihe bağlı olarak bu kampanya da da geçerli. Yine sınırlı sayıda araç için sunulan bu avantajdan yararlanabilmek için birkaç gün kaldı.

Ford Focus 100.000 TL % 0,99 Kampanyası

Ford’un en çok tercih edilen diğer modellerinden biri olan Focus için, 100.000 TL taşıt kredisini % 0,99 faiz oranıyla kullanmanız mümkün. 12 ay vade seçeneğiyle sunulan taşıt kredisi, aynı zamanda tercihe bağlı olarak Son Taksit Balon Ödemesi alternatifine sahip. Bu sayede ödeyeceğiniz ilk taksitlerin daha düşük olmasını sağlayarak, bütçenize yük oluşturmanız engellenmiş oluyor. Yine sınırlı sayıda otomobil için geçerli olan kampanya, 7 Mart 2022 tarihinde bitiyor. Bu avantajlardan faydalanmak için, elinizi çabuk tutmanız gerekiyor.