Nakit sıkışıklıkları sırasında, kredi kartı sahiplerinin sıklıkla başvurduğu Nakit Avans ürünü, her bankada farklı koşullarla sunuluyor. Garanti BBVA Nakit Avans olarak sunduğu ürününde, müşterileri için özel avantajlar sağlıyor. Düşük faiz ve geri ödeme konusunda sağlanan kolaylıkların yanında, Taksitli Nakit Avans sistemiyle, hiçbir masraf ödemeden nakit avansa kullanabiliyorsunuz. Garanti BBVA sürekli olarak yeni bankacılık ürünleri ve hizmetleri oluşturmaya devam ediyor. Müşterilerin talepleri ve ekonomide yaşanan gelişmelere paralel olarak, bankacılık hizmetleri ve ürünleri de çeşitleniyor. Teknolojinin aktif bir şekilde yaşamlarımızda yer almasıyla birlikte, bankacılık hizmetlerinde teknolojiyi en aktif şekilde kullanan bankalardan biri Garanti BBVA olarak öne çıkıyor.

Garanti BBVA Taksitli Nakit Avans

Garanti BBVA müşterileri Taksitli olmak üzere 5 ile 12 ay vade seçeneğiyle nakit avans kullanabiliyor. Garanti BBVA Mobil uygulaması, Garanti BBVA internet bankacılığı, Müşteri İletişim Merkezi, ATM, Bonusflaş uygulaması kanallarından Taksitli nakit avans ürününden hemen faydalanabilirsiniz. Taksitli olarak kullanılan nakit avans ürününde herhangi bir masraf kesintisi de olmuyor. Elbette KKDF ve BSMV kesintileri % 20 olarak uygulanıyor. Taksitli şekilde kullanılan nakit avansların geri ödemesinde, vaktinden önce ödeme yapılabiliyor. Vade tarihinden önce ödeme yapıldığında, % 1,8 olarak faiz tutarı günlük olarak işletilerek düşülüyor. Taksitli nakit avans ürününden, kredi kartı sahibinin kullanabileceği Nakit avans limiti dahilinde faydalanabiliyorsunuz. Taksitli nakit avans, doğrudan % 1,8 faiz oranıyla 5 ve 12 ay vade seçeneğiyle kullanılabiliyor. Dolayısıyla her ay ödenecek rakam önceden belirleniyor ve ilave faiz işlemesi de söz konusu olmuyor.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Garanti BBVA Nakit Avans Nasıl Kullanılır?

Garanti BBVA müşterisiyseniz, mobil uygulama, internet bankacılığı Garanti BBVA ATM’ leri, Müşteri İletişim Merkezi veya BonusFlaş uygulaması aracılığıyla taksitli nakit avans başvurunuzu istediğiniz zaman yapabilirsiniz. Kullanılabilir nakit avans limitiniz dahilinde, avansınız hesabınıza hemen yatırılır. Dolayısıyla nakite ne zaman sıkışırsanız, Garanti BBVA taksitli nakit avans ürünü sayesinde sorununuzu çözümleyebilirsiniz. Online ya da ATM’ ler aracılığıyla, nakit avansınızı hemen kullanabilirsiniz. Garanti BBVA müşterileri için, sürekli yeni hizmet ve ürünler hazırlamaya devam eden yenilikçi bir yaklaşıma sahip.