Ünlü oyuncu Burcu Özberk, şu sıralar "Aşk Mantık İntikam" dizisiyle çok konuşuluyor. Sık sık setten kareler paylaşan Burcu Özberk'in son paylaşımı ise hayli tuhaftı!

Ne Yapsa Yaranamıyor! Eleştirilerden Kurtulamıyor: Netflix'le Dönmeye Hazırlanan Hazal Kaya Bu Kez Kimden Azar Yedi? Ne Yapsa Yaranamıyor! Eleştirilerden Kurtulamıyor: Netflix'le Dönmeye Hazırlanan Hazal Kaya Bu Kez Kimden Azar Yedi?

Burcu Özberk, romantik komedi ve yaz dizisi denince akla gelen ilk isimlerden biri olmayı başardı. Çağlar Ertuğrul'la birlikte oynadığı "Afili Aşk" ile bu türde parlamaya başlayan ünlü oyuncu, bu yaz da geleneği bozmadı. "Aşk Mantık İntikam" ile yine ortalığı yıkan Burcu Özberk, yazın en sevilen dizisine imza atmayı başardı. Başrolü paylaştığı İlhan Şen'le yakaladıkları olağanüstü uyum da cabası!

"Yıkıldı"

Burcu Özberk İlhan şen

Sette de çok iyi anlaşan Burcu Özberk ve İlhan Şen, son dönemin en popüler ekran çiftine dönüştü. Birlikte yaptıkları paylaşımlar ise diğer romantik komedilerin yıldızlarının "Aşk yaşıyoruz sansınlar" havasından çok uzakta!

Malum, rating sıkıntısı çeken romantik komedilerin yapımcıları hemen başrol oyuncularını gerçek hayatta da aşk yaşıyormuş gibi göstermeye çalışıyor. Neyse ki, "Aşk Mantık İntikam"ın böyle şeylere ihtiyacı yok. Burcu Özberk ve İlhan Şen'in birbirlerini övdükleri anlar bile pr içinmiş gibi görünmüyor! Sette partnerini çeken Burcu Özberk'in övgüleri de sosyal medyada yine bir dostluk nişanesi olarak görüldü. 

Neler Oluyor?

Burcu Özberk story-1

Sette çok eğlenen ama bir o kadar da zorluk yaşayan Burcu Özberk, rol arkadaşlarıyla birlikte çekim stresini atmaya çalışıyor. Ama dün sette bir pasta olunca ortalık karıştı. "Sabahtan beri yiyemediğimiz pasta için gözümüz dönmüştür." paylaşımı herkesi çok güldürdü. Umarız "Aşk Mantık İntikam" oyuncuları muradına ermiş ve pastayı kapmıştır derken, ünlü oyuncudan telaşlandıran bir paylaşım daha geldi.

Yeni bölümü izlemek için heyecanlı olduğunu esprili bir dille söyleyen Burcu Özberk, taktığı boyunluk yüzünden hayranlarını telaşlandırdı. Boynundaki bir aksesuar mı yoksa bilinmeyen bir sağlık sorunu mu var, henüz çözebilen yok. Umarız, sette yaşanan sıkıntılar ve olağanüstü tempo biraz daha azalır da buna benzer sorunlar gerçekten ortaya çıkmaz!