Ünlü oyuncu Burcu Özberk, şu sıralar sevilen dizi "Aşk Mantık İntikam"da başrol oynuyor. Her sözüyle gündem yaratan başarılı oyuncu, bu kez diziyle ilgili bir gelişmeyi paylaştı.

Healthyish ve Babe Activewear’ı İflasa Sürükleyen Şeyma Subaşı Şimdi de "You Dou You" Dedi: Başarılı Olabilecek mi? Healthyish ve Babe Activewear’ı İflasa Sürükleyen Şeyma Subaşı Şimdi de "You Dou You" Dedi: Başarılı Olabilecek mi?

Sevilen oyuncu Burcu Özberk, konservatuvarda okurken diğer arkadaşları gibi seçmeden seçmeye koşmadı. Eğitimine yoğunlaşmayı tercih eden ünlü oyuncu, bunun ödülünü mezun olur olmaz "Muhteşem Yüzyıl"da oynayarak aldı! Fenomen dizinin ardından 2015'in en çok izlenen işlerinden "Güneşin Kızları"na transfer olan Burcu Özberk, asıl başarısını romantik komedilerle kazandı. Başarılı oyuncu, "Şahane Damat", "Aslan Ailem" ve "Afili Aşk" gibi romantik komedilerle seyircinin gönlünü fethetti.

Yine Çok Sevildi

Burcu Özberk-2

Geçtiğimiz sezon üniversitedeki hocası Erdal Beşikçioğlu ile "Çocukluk" dizisinde başrol oynama şansı yakalayan Burcu Özberk, dramdaki performansıyla da dikkat çekti. Ne var ki, hayli kaliteli bir dizi olan "Çocukluk" da ekrandaki psikoloji temalı dizi furyasına yenik düştü.

Burcu Özberk-1

Bir süre dinlenmeye çekilen Burcu Özberk, dönüşünü çok özlediği romantik komedi türüyle yaptı. Başrol oynadığı "Aşk Mantık İntikam" dizisi, en iddialı dizilerin bile patır patır döküldüğü yaz ekranlarının en sevilen işi oldu. Kendisinin de dediği gibi romantik komedi izleyicisi kimseye kolay kolay ısınmıyor ama sevdiği oyuncuları da bir yere bırakmıyor! Burcu Özberk de romantik komediyi tek başına da olsa izletmeyi başaran ender oyunculardan biri oldu.

Elinden Geleni Yaptı

Burcu Özberk

Günlerdir devam eden orman yangınları kimsede tat tuz bırakmadı. Herkes afet bölgelerine yardım etmek ve oradan haber alabilmek için seferber oldu. Ne var ki, diziler hala devam etmek zorundaydı! Burcu Özberk de afetleri durdurmak ve afetzedelere yardım etmek için elinden geleni yaptı. Bir yandan da işine devam etti ve izleyicilerini biraz olsun gülümsetmek için çabaladı.

Burcu Özberk story

"işimin gerektirdiği tüm sorumlulukları yerine getirip çalıştım. Umarım, bir parça yüzünüzü gülümsetebiliriz." diyen Burcu Özberk, yeni bölümün geleceğini oldukça şık ve duruma uygun bir şekilde duyurdu. Böylece, hayranlarının gönlünü bir kez daha fethetmiş oldu.