Genç oyuncu Melisa Döngel, peş peşe oynadığı iddialı dizilerle ve güzelliğiyle adından söz ettiriyor. Ama sette makyajsız yakalanınca ortalık karıştı!

Melisa Döngel, son dönemin parlayan yıldızları arasında yer alıyor. Henüz 22 yaşında olan oyuncu, başrollerde oynamasa da tüm dikkati üzerine çekmeyi başarıyor. İlk dizi deneyimini beş yıl önce yayınlanan "Hangimiz Sevmedik" dizisiyle yaşayan Melisa Döngel, “Arka Sokaklar” ve “Bizim Hikaye” gibi uzun süreli ve çok izlenen işlerde iyice pişti. Sonra da geçtiğimiz sezonun en sevilen dizilerinden "Sen Çal Kapımı" ile anlaştı.

Melisa Döngel-2

Genç yaşta edindiği tecrübeler ve akıllıca yaptığı kariyer seçimleri sayesinde yakında bitecek olan "Sen Çal Kapımı"yı bıraktı. Onun yerine, bu yazın en çok sevilen dizisi "Aşk Mantık İntikam"daki Çağla karakteriyle çok daha iddialı bir role büründü.  Geçtiğimiz sezonun en flaş işi “Sadakatsiz”deki konuk oyunculuğundan bahsetmiyoruz bile!

Güzelliğiyle Adından Söz Ettiriyor

Melisa Döngel

Henüz çok gençken edindiği güzel tecrübeler, azmi ve yeteneği sayesinde Melisa Döngel'in önü çok açık gibi görünüyor. Muhtemelen birkaç yıla bile kalmadan dönemin yıldızları arasında onun da adını geçirmeye başlayacağız! Onu öne çıkaran bir başka özelliği de ekranlarda görmeye pek alışmadığımız değişik ve gizemli aurası. Güzellikten öte bu havasıyla dikkat çeken Melisa Döngel, ekranın en güzel kadınları arasında sayılıyor.

O da Makyajsız Yakalandı

Melisa Döngel-1

Ne var ki, hemen hemen her ünlünün kabusu olan "makyajsız yakalanmak" onun da başına geldi. Ama pusuya yatan magazin muhabirlerinin ya da arkadaşlarının planlarının sonucunda değil, bile isteye! "Aşk Mantık İntikam" dizisinin setinde makyajı yapılırken coşan ve oturduğu yerde dans etmeye başlayan ünlü oyuncu, bu anları takipçileriyle paylaşmadan edemedi. Meğer Melisa Döngel kolbastı da biliyormuş!

Şoke Olacaksınız! Müge Anlı Kendisiyle Fotoğraf Çektirmek İsteyenlere İzin Vermiyor, Ekibine Şop Yaptırıyormuş Şoke Olacaksınız! Müge Anlı Kendisiyle Fotoğraf Çektirmek İsteyenlere İzin Vermiyor, Ekibine Şop Yaptırıyormuş

"En güzel sabahlar" diyerek dans ettiği anları paylaşan Melisa Döngel, makyajsız haliyle bile ışıl ışıl parlamayı başarıyor. Hayranlarının gönlünü fethetmeye de devam ediyor!