Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, Mısırlı iş insanı Mohammed Al Saloussi'yle kafaları karıştıran bir aşk yaşıyordu. Bir dargın bir barışık çiftten yeni bir hamle geldi.

Şeyma Subaşı, hayatımıza bir yasak aşkın kahramanı olarak girdi. Nefret edilmesi beklenen bir magazin figürüydü, zaten ağır eleştiriler bir türlü bitmiyordu. Aşık olduğu kişinin medya patronu Acun Ilıcalı olması onu linç kampanyasından korumaya da yarıyordu. Bir yandan da sosyal medya hesaplarındaki takipçi sayısı deli gibi artıyordu, işte bu pek beklenmedik bir şeydi! Onaylamayanlar bile onu merak ediyor ve lüks hayatının detaylarını görmek istiyordu. Boşandıktan sonra da "Şimdi ne yapacak?" merakı hiç tükenmediği için takipçilerinin sayısı artmaya devam etti. Böylece, Şeyma Subaşı sürekli Türk basınına çatan ama onların haber yapmasına ihtiyaç duyan bir sosyal medya fenomenine dönüştü!

Yere Göğe Koyamadı

Şeyma Subaşı Meedo-1

Ancak bu yılın başlarında çok şaşırtan bir gelişme oldu. Şeyma Subaşı milyarder olduğu söylenen Mısırlı iş insanı Mohammed Al Saloussi -Meedo- ile aşk yaşamaya başladı. "No nazar" notuyla paylaştığı fotoğrafla aşkını ilan eden Şeyma Subaşı, sevgilisini yere göğe koyamıyor ve her fırsatta onun "doğru adam" olduğunu söylüyordu. Meedo'nun peşinden çok koştuğunu ve hemen evlenmeye karar verdiklerini anlatan Şeyma Subaşı, hediyelerinin, evlerinin ve onun için kapatılan uçakların reklamını yapmadan duramıyordu. Ama dolandırıcılık iddialarından sonra bu mükemmel görüntü bozulmaya başladı.

Yılan Hikayesine Döndü

Şeyma Subaşı Meedo

Meedo'nun aslında milyarder olmadığı hatta Şeyma Subaşı'yla da dolandırıcılık için ilişki kurduğu öne sürüldü. Meedo'nun ailesine ve şirketlerine kadar her şey didik didik edilip manşetleri süsledi! Sonunda, Şeyma Subaşı önce yalanladığı hamilelik haberini doğruladı ama evliliği ertelediklerini söyledi. Sonra da düğün stresi nedeniyle bebeğini kaybettiğini ve Meedo'yla ayrıldıklarını açıkladı. Hediyeler sahte çıktığı için ayrıldıkları konuşulunca Meedo da Türkiye'ye röportaj vermeye geldi ve hediyelerin faturalarını basına sızdırdı. Gelişmelerin hızından başımız dönmüştü ki,  Şeyma Subaşı ve Meedo aniden barıştı!

Bu Kez Meedo'dan Geldi

şeyma subaşı meedo 2

Bunu Kimse Bilmiyordu! Demet Akalın'dan Bomba Estetik İtirafı: "Yıllara Meydan Okumak İçin..." Bunu Kimse Bilmiyordu! Demet Akalın'dan Bomba Estetik İtirafı: "Yıllara Meydan Okumak İçin..."

Sosyal medya hesabı olmayan Meedo, dolandırıcılık iddialarının ve ayrılığın ardından bomba haberler vereceğini söyleyerek bir Instagram hesabı açtı. Ama tam o günlerde Şeyma Subaşı'yla barıştıkları için anlatacaklarını öğrenemedik! Şimdi de Şeyma Subaşı için bir aşk paylaşımı yaptı.

"Size aşk hakkında bir şeyler söyleyeyim. Aşkın sırrını bildiğini söyleyenler yalancıdır. Her insan ve her aşk farklıdır. Size sadece kendi aşkımı anlatabilirim. Aşk sizi tamamlayan diğer yarınızı bulmak değil. Kendi kendinizi siz tamamlamalısınız. Size gereken şey tamamlanmış başka bir insan bulmak ve bir takım olmak. Karşılıklı bir şeyler öğrenebilmelisiniz. Neyse ki, aşkımı bulacak kadar şanslıyım. Seninle dünyayı yeni bir biçimde görmeye başladım. Bana aşkın önce kendini sevmekle başladığını öğrettin. Hayat boyu birlikte yeni tecrübelere ve aşka, bugün, yarın ve sonsuza kadar. Seni seviyorum." diyen Meedo, böylece ilk kez sevgilisini sosyal medyada övdü!