Ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah, "Masumlar Apartmanı"ndan ayrıldığı için yerden yere vurulmuştu. Bu kez de düşüncelerini özgürce söylediği için hedef tahtasında!

Farah Zeynep Abdullah, 10 yıl önce dönemin fenomen dizisi "Öyle Bir Geçer Zaman Ki" ile hayatımıza girdi. Dizideki her genç oyuncu sektörde çok önemli yerlere gelse de, starlığa adım atanlar Aras Bulut İynemli, Elçin Sangu ve Farah Zeynep Abdullah oldu. Ama Farah Zeynep Abdullah alıştığımız starlardan olmadığını kısa süre içinde gösterdi! Herkes televizyona ve oradan gelen bol parayla şöhrete yönelirken, o ülkenin en kaliteli sinema filmlerinin yıldızı oldu. Dizilerde de her zaman en iyisini seçiyordu ama bir projede yıllarca oynamak ona göre değildi! Bu huyunu da son olarak "Masumlar Apartmanı"nda gördük.

Ortalık Karıştı

Farah Zeynep Abdullah-1

Ne Yapsa Yaranamıyor! Eleştirilerden Kurtulamıyor: Netflix'le Dönmeye Hazırlanan Hazal Kaya Bu Kez Kimden Azar Yedi? Ne Yapsa Yaranamıyor! Eleştirilerden Kurtulamıyor: Netflix'le Dönmeye Hazırlanan Hazal Kaya Bu Kez Kimden Azar Yedi?

Sıra dışı bir senaryoya ve yıldızlarla dolu bir kadroya sahip olan "Masumlar Apartmanı", İnci'yi oynayan Farah Zeynep Abdullah'ı da tekrar parlattı. Ama sezon sonunda İnci ölünce ortalık birbirine girdi. Çünkü çoğu seyirci üzüntüsünü belirtmek yerine diziden ayrıldığı için Farah Zeynep Abdullah'a hakaret etmeye başladı! Oysa ünlü oyuncunun anlaşması sadece tek sezon içindi ve İnci'nin planlanandan farklı şeyler yaşaması nedeniyle de uzatmak istememişlerdi. Ne var ki, kimilerine göre bu ayrılığın sebebi muhalif bir oyuncunun devlet kanalı TRT 1'den ret yemesiydi!

Hedef Gösterildi

Farah Zeynep Abdullah

Görüşlerini hiç çekinmeden sosyal medya hesaplarında paylaşan Farah Zeynep Abdullah, Boğaziçi Üniversitesi'ndeki eylemlere destek verdiği için o kadar çok eleştirildi ki paylaşımını silmek zorunda kaldı. İddiaya göre TRT 1'le de büyük problemler yaşandı. Son olarak "Help Turkey" paylaşımı nedeniyle Yeni Asır'ın manşetinden hedef gösterilen Farah Zeynep Abdullah, eylemlerine tam gaz devam edeceğini bir espriyle gösterdi!

Kariyerini Bitirmeye Çalışıyorlar

Bergen Farah Zeynep Abdullah

Neyse ki, bunca hengamenin içinde kariyerinden de ödün vermedi. Sinemaya geri dönen Farah Zeynep Abdullah, bir türlü çekilemeyen "Bergen" filmiyle anlaştı. Çoğu izleyici onu bu filme Bergen rolünün bir önceki sahibi Serenay Sarıkaya'dan daha çok yakıştırdı. Ama iktidar yanlıları haberi duyunca onu yine hedef tahtasına oturttu!

Dün gece Twitter'da başlatılan #BergenFilmineGitme kampanyası için binlerce tweet atıldı. Ama popüler paylaşımlara bakarsak filme gitmek isteyenlerin bu savaşı kazandığını görüyoruz! 

Zaten Farah Zeynep Abdullah da bu kampanyayla yine dalga geçmeyi seçti!