HaberEkspresi.NET

Aslı Şafak’la İşin Aslı 28 Mayıs Salı konukları

Aslı Şafak’la İşin Aslı 28 Mayıs Salı günü elini taşın altına koyan ve çeşitli gönüllülük faaliyetlerini başarıyla sürdüren üç özel kadını konuk ediyor.

Aslı Şafak’la İşin Aslı 28 Mayıs Salı konukları
150 okunma
27 Mayıs 2019 - 22:39

ASLI ŞAFAK’LA İŞİN ASLI

Türkiye’ye ekonomiyi sevdiren kadın Aslı Şafak, yepyeni bir programla hafta içi her akşam Bloomberg HT’de!

Sanat camiasından edebiyata, insan hikayelerinden uzman konuklara birbirinden renkli isimleri programında ağırlayan Aslı Şafak, aslı gibi sorularla ve birbirinden renkli konularla işin aslını sorguluyor.

Aslı Şafak bu akşam her biri kendi işlerinin yanı sıra insanlık için elini taşın altına koyan ve çeşitli gönüllülük faaliyetlerini başarıyla sürdüren üç özel kadını konuk ediyor. Türkiye’nin doğusunda yaptığı çalışmalar ve Afrika’da yaptığı gönüllü çalışmalarla dikkat çeken Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek uzmanı Op. Dr. Banu Çiftçi, Uluslararası çalışmalarıyla dikkat çeken Birleşmiş Milletler Gönüllüleri Program Sorumlusu Nil Memişoğlu ve Suriyeli çocuklar için yaptığı çalışmalarla dikkat çeken Dans Terapisti – Psikolojik Danışman ve Uluslararası Muhabir Michal Bardavid, Aslı Şafak’ın konuğu oluyor.

“Aslı Şafak’la İşin Aslı” nefes aldıracak sohbeti ve sürprizleriyle bu akşam (28 MAYIS SALI) saat 20.00’de kazananların kanalı Bloomberg HT’de.

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.