Tatilde bile rahat edemeyen Esra Erol sonunda Instagram'dan o kişilere isyan etti!

ATV'nin güzel sunucusu Esra Erol Instagram hesabını aktif kullanan ünlülerimizden biri. Sık sık hayatından kesitler paylaşayan Esra Erol bugünlerde oldukça sessiz. Bunun nedeni ise ülkemizdeki yangınlar! Türkiye'nin güneyinde başlatılan yangınlar için yardım kampanyaları son hız devam ederken; birçok ünlü ise sosyal medyada sessizliğe gömülmüş durumda. Yardım kampanyaları hariç hiçbir paylaşım yapmayan ünlülerimizden biri de Esra Erol ancak güzel sunucu bugün sadece yangın için değil sahillerde çöplerini bırakan kişilere de isyan etti!

esra-erol-un-annesini-gorenler-hayran-kaldi-719136-352-13-b.jpg

Özledik Valla!

Esra Erol, geçtiğimiz aylarda ATV'de sunduğu reality show programında sezon finaline girdi. Yıl boyunca birbirinden absürt kişilerle uğraşmak zorunda kalan Esra Erol, güzel bir yaz tatilini hak etti. Uzuuuun yıllardır ekranlarda görmeye alıştığımız Esra Erol, ilk olarak evlilik programları ile hayatımıza girmiş olsa da; şimdilerde ezeli rakibi Müge Anlı'nın benzer bir konseptiyle karşımıza çıkıyor.

esra-erol4.jpg

Reytinglerde ise ATV'nin yüzünü güldürmeyi başaran Müge Anlı ve Esra Erol arasında kıyasıya bir rekabet yaşanıyor. Zaten gündüz kuşağı programlarında hiçbir kanal ATV'nin eline su dökemiyor. Milyon liralık bütçelerle çekilen dizileri bile geri bırakmayı bilen Müge Anlı ve Esra Erol; yayınlandığı günlerde reyting sıralamasında ilk beşin içinde kendine yer buluyor.

esra-erol-simdi-yandi-programi-yayindan-bile-kaldirilabilir-hakaret-iftira-ozel-hayatin-1.jpg

Dünyanın En Ölümcül Doktoruyla Tanışın! Aynı Ameliyatta 3 Kişiyi Birden Öldürerek Tarihe Geçen En Tehlikeli Doktor Dünyanın En Ölümcül Doktoruyla Tanışın! Aynı Ameliyatta 3 Kişiyi Birden Öldürerek Tarihe Geçen En Tehlikeli Doktor

Esra Erol O Kişilere İsyan Etti!

screenshot-2021-08-01-at-13-26-14-hikayeler-instagram.png

Hal böyle olunca hem Müge Anlı hem de Esra Erol daha uzun yıllar boyunca bizlerle olacak gibi duruyor. Yaz tatilini ailesiyle Bodrum'da geçiren Esra Erol, Antalya'da başlayan ve Marmaris, Bodrum gibi tatil bölgelerinde de devam eden yangınlarla sarsıldı. Yardım storyleri paylaşan Esra Erol, bugün ise sahillerde çöplerini bırakan kişilere sitem etmeyi ihmal etmedi. Instagram'dan story paylaşan güzel sunucu; "Evinizde de yediklerinizi salonun orta yerine bırakıp o pislikte yaşabiliyor musunuz?" sözleriyle doğayı korumamız gerektiğini tüm takipçilerine hatırlattı.