ATV'nin sevilen sunucusu Esra Erol, hayatları değiştirmeye ve ağlayan kadınların gözyaşını silmeye devam ediyor. Hafta içi her gün canlı yayınlanan programda birçok farklı konuya değinen ve özellikle de kadınların yanında duran Esra Erol, geçtiğimiz günlerde programa katılan bir annenin yardım çığlığını duymuş ve o kadına yardım eli uzatmıştı. Eski eşi tarafından çocuğunun kaçırıldığını söyleyen Burcu, son çare olarak Esra Erol'un kapısını çalmış ve yardım istemişti. Esra Erol da, genç kadının yardım çığlığına sessiz kalmadı ve Burcu'nun 8 yaşındaki oğlunu buldu, o anları da kendi Instagram hesabından paylaşarak başarısını cümle aleme kanıtlamış oldu!

Esra Erol-1

Bildiğiniz gibi Esra Erol uzun yıllardır ekranların vazgeçilmez isimleri arasında yerini alıyor. ATV ekranlarında önce evlilik programı şimdi de kayıp kişileri bulan, aileleri birbiriyle barıştıran güzel sunucumuz Müge Anlı'nın konseptine benzer bir program sunuyor. Sosyal medyada bazen tepki bazen de alkış toplayan Esra Erol, kendisine gelen yorumlara aldırış etmeden kendisinden yardım isteyen kadınlara el uzatmaya devam ediyor.

esra erol6

Esra Erol'un Başarısı!

Esra Erol'un yardım eli uzattığı kişilerden biri de Burcu oldu! Eski eşi tarafından çocuğunun kaçırıldığını söyleyen Burcu, son çare olarak Esra Erol'un kapısını çalmış ve yardım istemişti.Esra Erol ise kimsenin yapamadığını yaptı ve Burcu'nun 8 yaşındaki oğlunu bularak annesine teslim etti. Bu başarı öyküsünü ise Instagram'da paylaşmayı ihmal etmedi:

Nusret, Maçka'daki Park Hyatt Oteli İçin Tanıtım Videosu Yayınladı, Gözlükle Duşa Girdi! Nusret, Maçka'daki Park Hyatt Oteli İçin Tanıtım Videosu Yayınladı, Gözlükle Duşa Girdi!

esra-erol (4)

"Bir anne düşünün ki biricik oğlu eski eşi tarafından kaçırılıyor. Oğlunu bulmak  onu kucaklayıp koklamak için çalmadık kapı bırakmıyor. Neredeyse bütün televizyon haberlerine gazetelere çıkıyor ama çocuğunu bulması mümkün olmuyor. Çünkü eski eşi okulda olması gereken çocugu şehir şehir, dağ tepe kaçırıyor Artık umudunu yitirmiş olan o annenin elinden tutup oğlunu bulacağıma söz verdi . Bütün ekibim seferber oldu, "Esra Erol'da" seyircileri bize destek oldu ve o annenin çocuğunu bulduk. Bu gece ve inşallah sonraki geceler de evladından vazgeçmeyen Burcu anne güzel oğluyla sımsıkı sarılıp uyuyacak ve ben buna vesile olmanın iç huzuruyla nefes alacağım. Haya , bana bu fırsatları verdiğin için sana da teşekkür ederim "