Acil nakit ihtiyaçlarınızı şimdi karşılayıp, ödemeye 3 ay sonra başlayabilirsiniz. Kredinizin geri ödemesine 3 ay sonra başlayabileceğiniz ihtiyaç kredilerinde avantajlı faiz oranlarından da faydalanabilirsiniz. Pandemi döneminde nakit açıdan sıkışan vatandaşlara nefes aldıracak, kredi kampanyalarıyla bankalar ciddi bir destek sağlıyor.

3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Eğitim, sağlık, mutfak masrafları veya diğer tüm özel acil harcamalarınız için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini kredi kullanarak, karşılayabilirsiniz. Özellikle de bankaların Pandemi döneminin ekonomik koşullarına istinaden sunduğu özel ihtiyaç kredisi kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası, Pandemi döneminde düşük kredi faizleri ve uzun vade fırsatlarıyla vatandaşa en fazla destek olan banka oldu. Ayrıca Yapı Kredi’den acil ihtiyaçlarınız için kredi kullandığınızda, ilk ödemeye 3 ay sonra yapmaya başlıyorsunuz.

Acil nakit ihtiyaçlarınız için kredi kullandıktan sonra hemen aynı ayın sonunda gelen ilk taksit ödemesi, ekonomik olarak yeniden sıkışmaya neden oluyor. Yapı Kredi Bankası, 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi ürünüyle, acil nakit desteği için kullanılan kredilerin ödemelerine hemen başlanmasının getireceği olumsuzluklardan kurtulabilmeye yardımcı oluyor.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Yapı Kredi 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Yapı Kredi’nin 3 aya kadar ertelemeli seçeneğiyle sunduğu ihtiyaç kredisine Yapı Kredi Mobil veya Yapı Kredi İnternet Şubesi kanalları üzerinden de başvuruda bulunabilirsiniz. Böylelikle şubeye gitmek zorunda kalmadan, 7 gün 24 saat tüm acil nakit ihtiyaçlarınız için 3 aya kadar ertelemeli ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Yapı Kredi ihtiyaç kredisinde ilk taksit tarihi değiştirilmediği müddetçe kredinin kullanıldığı günden sonra tam 120 gün sonra olarak belirlenmektedir. Yapı Kredi Bankası’nın 3 aya kadar ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyasında tam 36 aya varan vade imkanından da yararlanabilirsiniz.

Yapı Kredi ihtiyaç kredisinde 3 aya kadar erteleme desteğiyle toplam 36 ay vade seçimi yapabilirsiniz. 100.000 TL’ye kadar olan tüm acil nakit ihtiyaçlarınız için anında kredi kullanabileceğiniz ihtiyaç kredisinde size özel faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Gelir durumunuz ve bütçeniz ile birlikte bankacılık sektöründeki güncel kredi notu durumunuz üzerinden sizin için en uygun olan kredi faiz oranları üzerinden ihtiyaç kredisi taksit tutarlarınız belirlenmektedir.