Acil nakit ihtiyacı için kredi çekmek isteyenlere ING Bank’tan faizsiz kredi müjdesi! Yüksek kredi faizleri nedeniyle kullanılan kredilerin artan geri ödeme tutarlarından şikayetçi olanlar için büyük fırsat ING Bank’ta. ING Bank, kredi faizi ödemiyor gibi kredi kullanma imkanı sunan kampanyasını duyurdu. İşte ING Bank’ın faizsiz kredi kullanma imkanı sunan kampanyasının detayları!

ING Bank’tan Faizsiz Kredi Kampanyası

ING Bank, faizsiz kredi kampanyasıyla acil nakit ihtiyacı olan ancak kredi kullanırken yüksek kredi faizlerinden endişe duyanlara büyük bir müjde duyurdu. ING Bank tarafından başlatılan kampanya sayesinde kredi kullanacaklar, kullandıkları kredinin faizi ne olursa olsun “Turuncu Ekstra” programına katılarak, alacağı nakit iadesiyle sanki hiç kredi faizi ödemiyor gibi oluyor. Kampanya kapsamında tüketiciler ister faizsiz kredi, ister de indirimli faiz oranlarından yararlanabiliyor. Faizsiz kredi imkanı için tüketicilerin ING Bank’ın “Turuncu Ekstra” programına katılmaları ve her ay 1.250 TL tutarında “Turuncu Ekstra Banka Kartı” ile harcama yapması gerekiyor.

ING Bank’ın Turuncu Ekstra programı şartlarını karşılayan tüm ING’liler, kullandığı ING Bank ihtiyaç kredisi vade süresi boyunca harcama koşulunu yerine getirerek tam 5.000 TL’ye kadar olan kredileri için nakit iade alarak %0 faiz imkanından yararlanabiliyor.

ING Bank Faizsiz Kredi Kampanyası Koşulları

ING Bank’ın faizsiz kredi kampanyası kapsamında harcama kapsamında 5.000 TL’ye kadar olan krediler için her ay 1.250 TL tutarındaki harcamayı Turuncu Ekstra programı kapsamında yaparak nakit iade alabilir ve %0 faizden yararlanılabilir. Ayrıca tüketiciler 5.000 TL’ye kadar olan kredilerinde her ay 2.500 TL bakiyeyi ING Bank Vadesiz TL hesabında tutarak, yine %0 faiz imkanından yararlanabiliyor.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

ING Bank, 5.000 TL ve üstü kredi kullanımlarına yönelik olarak ise Turuncu Ekstra programı kapsamında faiz indirimi desteğinden yararlanabilme imkanı sunuyor. Buna göre kampanya dönemi boyunca kredi kullanımı gerçekleştirildiğinde “Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi” kampanyası çerçevesinde sadece %2.15’ten başlayan faiz oranlarından yararlanabiliyor. Bu kapsamda Turuncu Ekstra programı koşullarını her ay sağlayan kişiler %2.15’ten başlayan faiz oranları üzerinden yapılan faiz indirimi desteğinden yararlanabiliyor.