Nakit ihtiyacı olanlar için faizsiz kredi ING’de. ING Bank faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyası ile tüm acil nakit ihtiyaçlarınız için anında kredi kullanabilmenize yardımcı oluyor. %0 faizli ING ihtiyaç kredisi ile tüm harcamalarınızı daha uygun geri ödeme koşullarıyla karşılayabilirsiniz. Peki ING’den faizsiz kredi nasıl kullanılır? ING faizsiz kredi başvurusu nasıl yapılır?

ING’den %0 Faizli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

ING Bank, acil nakit ihtiyaçları için kredi kullanırken, faiz ödemek istemeyenler için avantajlı bir kampanya sunuyor. ING’nin %0 faizli ihtiyaç kredisi kampanyasında tüketiciler kredilerini faiz ödemiyor gibi kullanabilme şansına sahip oluyor. Üstelik bankanın “Turunuc Ekstra” programı kampanyası kapsamında kullanılan kredinin faiz oranı ne olursa olsun %0 faiz imkanından yararlanılabiliyor.

ING Bank, “Turuncu Ekstra” programına katılan ve program şartlarını yerine getiren tüm müşterilerine tam 5.000 TL’ye kadar olan kredi kullanımları için %0 faiz fırsatından yararlanma imkanı sunuyor. Faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabilmek için mutlaka “Turuncu Ekstra” programına kayıtlı olunması gerekiyor.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

ING Bank Faizsiz Kredi Nasıl Kullanılır?

ING Bank tarafından başlatılan “Turuncu Ekstra” programı kapsamında tüketiciler kayıtlarını kolayca oluşturabiliyor. Kampanya programı çerçevesinde ING’den kullanılan ihtiyaç kredisi faizi ne olursa olsun, programdan alınacak nakit iade ile kredi faizini sıfırlayabiliyor. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin tek yapması gereken ise “Turuncu Ekstra” programına katılarak, aylık harcamalarının 1.250 TL tutarındaki kısmını “Turuncu Ekstra Banka Kartı” ile yapmasıdır. Bu şartı sağladığı takdirde ihtiyaç kredisi vadesi boyunca harcama koşulunu yerine getirdiği her ay 5.000 TL’ye kadar olan kredisinin faizini sıfırlayabiliyor.

Turuncu Ekstra programı kapsamında harcama koşulu yerine banka hesabında nakit para tutma koşulundan da yararlanılabiliyor. Bu seçenekte ise tüketicilerin ING Bank Vadesiz TL hesabında her ay 2.500 TL tutarında bakiye bulundurarak, nakit iade alabiliyor. Böylelikle yine 5.000 TL’ye kadar olan ihtiyaç kredisi kullanımları için nakit iadeden faizi sıfırlayabiliyor.

Tüketicilerin Turuncu Ekstra programına dahil olsalar bile yapacakları 5.000 TL ve üzeri ihtiyaç kredisi kullanımlarında %0 faiz imkanından yararlanamıyor. Ancak 5.000 TL üzerindeki limitler için %2.40’dan başlayan faiz oranları için program koşullarından alacağı nakit iade ile faiz indirimi imkanından yararlanabiliyor.