Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

TEB kredi kartı sahipleri, bu yaz yapacağı harcamalarında 600 TL’ye varan indirim kazanıyor. TEB’in duyurduğu yeni alışveriş kampanyasıyla, tüm ihtiyaçlar daha ekonomik ve daha avantajlı koşullarda karşılanabiliyor. İşte TEB’in kredi kartı müşterilerine özel 600 TL’ye varan indirim kazandıran kampanyasının tüm detayları!

TEB Kredi Kartları Alışverişlerde Kazandırıyor

TEB, bu yazda acil ihtiyaçlar için yapılan harcamalarda kazandırıyor. TEB’in harcadıkça kazandıran yeni kampanyası ile tam 600 TL’ye varan indirimden yararlanılabiliyor. Üstelik kampanyadan belirli sektörlerde yapılan harcamalarda yararlanılabiliyor. TEB’in yeni kampanyasında kredi kartı müşterilerinin yapacakları market, akaryakıt ve e-ticaret harcamalarında tam 600 TL’ye varan indirimden yararlanabilmeleri mümkün oluyor.

Harcadıkça kazandıran yeni kredi kartı kampanyası 01.07.2022 ile 31.08.2022 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler arasında TEB’in bireysel kredi kartı ürününe CEPTETEB mobil uygulamasından, CEPTETEB İnternet Şubesinden veya TEB Çağrı Merkezi kanallarından başvuruda bulunan ve başvurusu onaylanan kişiler yararlanabiliyor.

Kampanya döneminde TEB bireysel kredi kartına başvuruda bulunan ve 01.07.2022 ile 31.08.2022 tarihleri arasında kredi kartını teslim alan kişiler, 600 TL’ye varan indirimden yararlanabiliyor. Kampanya kapsamında 31.12.2022 tarihine kadar yapılacak market, e-ticaret ve akaryakıt alışverişleri bulunmaktadır. Ayrıca kampanyadan yararlanabilmek için TEB bireysel kredi kartı onaylandıktan sonra harcama yapmadan evvel “KART” yazıp, “4616” numarasına SMS gönderilmelidir. Kampanyaya katılmak için ayrıca CEPTETEB mobil uygulamasının “Kampanyalar” sayfasında yer alan ilgili 600 TL’ye varan indirim kampanyasında “Hemen Katıl” butonuna basılması da yeterlidir.

TEB 600 TL İndirim Koşulları

Kampanya kapsamında yeni TEB bireysel kredi kartı müşterileri her ay toplamda yapacakları market, e-ticaret ve akaryakıt sektörlerindeki 4.000 TL ve üzeri harcamalarına 100 TL indirim kazanıyor. 31 Aralık’a kadar geçerli olan kampanyadan 6 ay boyunca her 100 TL değerinde indirim kazanılabildiğinden, toplamda 600 TL’ye varan indirim kazanılabiliyor. İndirim uygulaması kampanyanın geçerli olduğu aylarda kampanya koşullarının sağlanması halinde elde edilebilmektedir. Kampanya koşullarının sağlanamadığı aylarda ise herhangi bir indirim alınmaz ve kampanyanın geçerliliği sona ermez. Kampanyadan kazanılan indirim bir sonraki ayın ilk haftası içerisinde 100 TL olarak TEB bireysel kredi kartına yansıtılmaktadır.