Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Nakde sıkıştığınız zaman yüzlerce sayfaya imza atmak veya şubede uzun zamanlar geçirmek zorunda değilsiniz. Günümüzün dijital bankaları sayesinde şubeye gitmeden ve evraklarla boğuşmak zorunda kalmadan da hemen ihtiyaçlarınıza kredi kullanabilirsiniz. Dijital bankacılık hizmeti Enpara, tüm müşterilerine çok uygun koşullara sahip ihtiyaç kredisi ürününü sunuyor. 36 aya varan vade imkanıyla, size özel uygun ödeme koşullarından yararlanabileceğiniz ihtiyaç kredisi için hemen Enpara’ya başvurabilirsiniz.
Enpara Masrafsız İhtiyaç Kredisi
Günümüzde acil nakit ihtiyaçlarında birikimi olmayan bankalara başvuruyor. Ancak bankacılık sektöründe ihtiyaç kredileri için uygulanan yüksek faiz oranları vatandaşı geri ödemede zora düşürüyor. Özellikle dosya masrafı ücreti ve tahsis ücreti gibi kalemler, çekilen kredinin daha elinize geçmeden önemli kısmının kesintiye uğramasına neden olabiliyor.
Enpara’nın ihtiyaç kredisinde bu tip kesintilerle karşılaşmıyorsunuz. Çünkü Enpara.com’da ihtiyaç kredisi ürünü için hem dosya masrafı hem de tahsis ücreti uygulanmamaktadır. Dosya masrafı ve tahsis ücreti olmadan 36 aya varan vade imkanıyla çok uygun faiz oranlarında ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz.
Enpara 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi
Enpara’nın masrafsız ihtiyaç kredisi kampanyası sayesinde tüm acil nakit ihtiyaçlarınıza çok uygun geri ödeme koşullarıyla hemen çözüm oluşturabilirsiniz. 7 gün 24 saat Enpara mobil uygulamasından veya internet şubesinden ihtiyaç kredisi başvurusunu yapabilir ve onaylanan kredi limitinizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
Enpara ihtiyaç kredisinde 36 aya varan vade imkanından yalnızca %2.23 faiz oranından yararlanabilirsiniz. Üstelik Enpara’dan 1.000 TL ile 100.000 TL arasındaki tüm acil nakit ihtiyaçlarınıza anında kredi kullanabilirsiniz. Bankacılık mevzuatı gereğince 36 ay vadeyi 50.000 TL’ye kadar seçebilirken, üzeri için en fazla 24 ay vade seçebiliyorsunuz. %2.23 kredi faiz oranları üzerinden aylık kredi taksit tutarlarınızın çok uygun seviyede olmasını da sağlayabilirsiniz.
Enpara ihtiyaç kredisinde 15.000 TL limitli kullanımınız için 36 ay vade seçimi yapabilir ve %2.23 kredi faiz oranından faydalanabilirsiniz. Böylelikle aylık taksit tutarlarınız 654.25 TL olur. Ayrıca toplam geri ödeyeceğiniz tutarda 23.553.00 TL olur. Masrafsız, düşük faizli ve 36 ay vadeli Enpara ihtiyaç kredisine yapacağınız başvurularınız hızlı değerlendirmeden geçer ve en fazla 8 iş saati içerisinde sonuçlandırılır.