Denizbank, acil nakit ihtiyacı bulunanlara krediyle uğraşmadan ve başvuruya gerek olmadan nakit çözüm desteği geldi. Denizbank taksitli nakit avans kampanyası ile 7 gün 24 saat tüm acil nakit ihtiyaçlarının krize dönüşmesine son veriyor. Denizbank’ın başvuru şartı olmadan anında kullanılabilen 5.000 TL limitli taksitli nakit avans kampanyasından faizsiz şekilde yararlanılabiliyor. Peki Denizbank’tan 5.000 TL faizsiz taksitli nakit avans kullanmanın şartları neler?

Denizbank’tan Faizsiz Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Denizbank, acil nakit ihtiyacı olanları yüksek kredi faizleri veya uzun süren kredi başvuru süreçleriyle uğraştırmadan nakit çözümü sağlıyor. Denizbank taksitli nakit avans kampanyasında faiz sıfırlanıyor. %0 faizle taksitli nakit avans kullanarak, 7 gün 24 saat başvuruya gerek olmadan anında 5.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlar için kullanım gerçekleştirilebiliyor.
Denizbank’ın yeni kredi kartı müşterilerine özel olan faizsiz taksitli nakit avans kampanyasından yararlanabilmek için Denizbank kredi kartı sahibi olunması gerekiyor.

Denizbank Faizsiz Taksitli Nakit Avans Koşulları

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin mutlaka kampanyanın başladığı 02.08.2022 tarihine kadar herhangi bir Denizbank kredi kartına sahip olmaması gerekmektedir. Kampanya kapsamında 02.08.2022 ile 31.08.2022 tarihleri arasında Denizbank başvuru kanallarından Denizbank bireysel kredi kartı ürününe başvuru yapılması gerekiyor.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Denizbank, kampanyaya başvuruda bulunabilmek için mutlaka kampanya döneminde MobilDeniz uygulamasını cihazına indirerek, uygulamadaki “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğinden ilk defa Denizbank müşterisi olunmasını şart koşmaktadır. Bu şartı sağlayan ve daha sonra Denizbank şubelerinden, Denizbank İnternet Şubesinden, Denizbank ATM’lerinden veya MobilDeniz uygulamasından bireysel kredi kartı başvurusu yapılmasını ve başvurunun onaylanmasını talep etmektedir. Bu şartları sağlayanlar 5.000 TL’ye kadar yapacağı taksitli nakit avans kullanımlarında %0 faiz ödüyor. Kampanya kapsamında faizsiz taksitli nakit avans kullanımında 5.000 TL’ye kadar olan limit için en fazla seçilebilecek vade sayısı ise 6 ay olarak açıklanmıştır.

1 Yıl Ücretsiz BluTV Aboneliği Hediyesi

Kampanyada ek olarak 1 yıllık BluTV üyeliği hediye ediliyor. Üyelik, kredi kartından ilk işlem tarihinden sonraki ayın 10.gününde tanımlanmaktadır. Tanımlanan kod MobilDeniz uygulamasında yer alan “Kampanyalar” ekranındaki ilgili BluTV kampanya sayfasından alınabiliyor.