Özellikle deprem gibi felaketler sonrasında, bankacılık hizmetlerine ulaşmak konusunda uzaktan sunulan her türlü hizmet büyük bir değer kazanıyor. Anında kredi gibi bankaların şubeye gitmeye gerek olmaksızın, sadece birkaç dakika içerisinde online olarak sunulan kredi ürünleri, vatandaşlarımızın her türlü işini çok daha kolay bir şekilde yapabilmelerini sağlıyor. Okuyucularımız için, “ Anında Kredi “ sağlayan bankalar arasında öne çıkanları derledik.

Anında Kredi Akbank Direkt Kredi

Günün her saatinde internet bankacılığı ya da mobil şube aracılığıyla başvurulabilen Direkt Kredi, üst limiti 250.000 TL olarak düzenlenmiş durumda. 250.000 TL’ ye kadar kredinizi mobil ya da internet bankacılığı üzerinden yaptığınız başvuruyla, birkaç dakika içerisinde kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Eğer Akbank müşterisi değilseniz, NFC uyumlu bir cep telefonu ve yeni kimlik kartınızla birlikte, yine birkaç dakika içerisinde uzaktan müşteri olma teknolojisini kullanarak müşteri olabiliyorsunuz.

Cep telefonunuzla müşteri olma aşamasını tamamladıktan sonra, hemen Direkt Kredi ürününü de başvurabiliyorsunuz. Böylece hesabınıza yatırılan kredinizi hemen kullanamaya da başlayabiliyorsunuz. Kredi için herhangi bir belge veya imza atmanız için şubeye gitmeniz gerekmiyor. Başvuru sırasında onaylamanız gereken belgeleri onaylayarak, kredinizi hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Yapı Kredi Bankası Anında Kredi

Yapı Kredi Mobil ve İnternet Bireysel Bankacılık şubeleri aracılığıyla, istediğiniz her zaman “ Anında Kredi “ ürününe başvurabiliyor ve hemen kullanmaya da başlayabiliyorsunuz. Banka tüm müşterileri için hazırladığı önceden onaylı kredi sistemini kullanıyor. Böylece kredi limiti önceden tanımlanmış olan her müşteri, birkaç saniye içerisinde onaylanan kredisi kullanabiliyor.

Bankanın müşterisi olmayan kişiler, Yapı Kredi Mobil uygulamasını cep telefonlarına indirerek, yine birkaç dakikalık bir işlem sonrasında çevrimiçi olarak bankada hesabını açabiliyor. Hesap açıldıktan sonra, mobil veya internet şubesi kullanılarak, Anında Kredi ürününden faydalanabiliyorsunuz.

İş Bankası Anında Kredi

İş Bankası Anında Kredi uygulaması, 200.000 TL üst limitle banka müşterilerine sunuluyor. Bankanın müşterisi olan mobil uygulama olan İşCep aracılığıyla, Bankamatik aracılığıyla, ya da Bireysel İnternet Bankacılığı şubesi aracılığıyla başvurularını yaparak, dakikalar içerisinde kredilerini kullanmaya başlayabiliyorlar. Onaylanan krediler hemen hesaplara yatırılıyor ve böylece banka müşterileri hesaplarındaki mevduatlarını hemen kullanmaya başlayabiliyorlar.

Banka müşterisi olmayan kişiler, cep telefonlarına İşCep uygulamasını indirerek, “ müşteri olmak istiyorum “ adımını izleyebiliyorlar. Böylece birkaç dakika süren bir işlem ve görüntülü görüşme sonrasında İş Bankası hesabınızı açabiliyorsunuz. Görüşme sırasında ya da sonrasında mobil uygulama aracılığıyla Anında Kredi başvurunuzu yapabiliyorsunuz.