Acil nakit ihtiyaçlarınız için birikiminiz yoksa bankadan kredi çekebilirsiniz. Pandemi döneminde artan ihtiyaçlar, düşen gelirler nedeniyle masraflar için çok sık toplu nakde ihtiyaç duyulmasına neden oluyor. Bankaların bu dönemde sundukları ihtiyaç kredisi kampanyaları ise ihtiyaçları karşılamada çok avantajlı koşullardan yararlanabilme fırsatı sağlıyor. Bankaların 2022 ihtiyaç kredisi kampanyaları kapsamında hem uzun vade imkanından hem de düşük faiz oranlarından faydalanabilirsiniz.

Akbank Şubeye Gitmeden Kredi Kullan

Akbank, dijital bankacılık hizmetleri ile günün her anında ihtiyaçlarınız için yanınızda bulunuyor. Akbank dijital bankacılık kanalları üzerinden artık ihtiyaç kredisi başvurusu da yapabilirsiniz. Akbank Anında Kredi kampanyası sayesinde 7 gün 24 saat tüm acil nakit ihtiyaçlarınız için ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz. Şubeye gitmenize gerek olmadan veya mesai saatini beklemek zorunda kalmadan anında ihtiyacınız ölçüsünde kredi kullanabilirsiniz.

Akbank anında kredi başvuru işlemlerinizi “Akbank Direkt”, “Akbank İnternet Şubesi”, “Akbank ATM’leri” kanalları üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank 100.000 TL’ye Kadar Anında Kredi

Akbank ile 7 gün 24 saat tüm acil nakit ihtiyaçlarınız için 100.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Akbank dijital bankacılık kanalları üzerinden başvuruda bulunabileceğiniz anında kredide tam 36 ay vade imkanından faydalanabilirsiniz. Bankacılık sektörü mevzuatları dolayısıyla 50.000 TL’ye kadar 36 ay vadeden faydalanabilirken, 50.000 TL üzeri için en fazla 24 ay vade seçim şansı bulunuyor.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Akbank anında kredi kampanyası ile yapacağınız 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanımınızda sadece %2.03 kredi faiz oranından faydalanabilirsiniz. Düşük faiz oranları sayesinde çok düşük aylık kredi taksit tutarları ile çok daha uygun ödeme koşullarında acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Acil nakit ihtiyaçlarınız doğrultusunda Akbank Direkt ile yapacağınız 20.000 TL limitli anında kredide uygun ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.

Anında kredi kampanyasında 20.000 TL’lik çekiminize 36 ay vadede sadece %2.12 kredi faiz oranı uygulanıyor. Böylelikle aylık taksit tutarlarınız 854.83 TL oluyor. Toplam geri ödeyeceğiniz tutar ise 30.878.73 TL oluyor. Üstelik Akbank ihtiyaç kredisinde 3 ay öteleme fırsatından da yararlanabilirsiniz.  36 ay vade kapsamında yer alan 3 ay öteleme fırsatı sayesinde krediyi kullandıktan sonra ilk taksiti tam 3 ay sonra ödemeye başlayabiliyorsunuz.