Sosyal Güvenlik Kurumu ve bankalar arasında varıl protokole göre, her emekli aylığını aldığı bankaya, 3 yıl boyunca aylığını buradan alma taahhüdü oluşturduğunda, promosyon almaya hak kazanıyor. Emekli promosyonu olarak adlandırılan bu nakit ödül, tüm bankalar tarafından belirlenmiş rakamlarda ve aylık miktarına göre tek seferde ödeniyor. Ancak emekli aylıklarını kendi bankalarına çekmek isteyen özel bankalar, bu promosyonlara ilave promosyonlar ve çeşitli avantajları bir arada sunuyor. Bu bankalar arasında Garanti bankası ve İNG öne çıkan çeşitli avantajlar hazırlamışlar. İçeriğimizin devamında bu bankaların sunduğu avantajları inceleyebilirsiniz.

Garanti BBVA Bankası Emekli Promosyonu

Garanti BBVA Bankası, emekli aylıklarından daha fazla pay alabilmek ve emekli aylığı alan kişileri bankasına çekebilmek için, çok özel fırsatlar sunan bir hizmet yaklaşımına sahip. Buna göre emekliler aylıklarını Garanti BBVA’ya taşıyıp, 3 yıl boyunca buradan almayı taahhüt ettiklerinde 2.500 TL’ye kadar nakit promosyon ödemesi alabiliyorlar. Aylıkları 1.500 TL’ye kadar emekliler 1.650 TL,  aylıkları 1.500TL ile 2.500 TL arasında olanlar 2.100 TL ve 2.500 TL ve üzerinde olanlar 2.500 TL nakit promosyon ödemesi alabiliyorlar.

Aylıklar bankaya taşındıktan sonra, ilk ay maaşının yatmasına müteakip olarak nakit promosyon ödemesi hemen yapılıyor. Bunun yanında banka emeklilere fatura ödeme talimatı vermeleri halinde, kredi kartı alarak harcama sözü vermeleri halinde, ilave ödüllerde vad ediyor. Bunların arasında en ilginciyse, emeklilerin başka emekli tanıdıklarını da Garanti BBVA müşterisi yapmaları halinde nakit ödül kazanmaları. Getirilen her yeni emekli için 10 taneye kadar kişi başı 250 TL nakit ödül kazanılabiliyor.

ING Emekli Promosyonu Ayrıntıları

ING’de sürekli yeni müşteriler edinme çabasında olan ve bu alanda sürekli yeni kampanyalar hazırlayan bir banka. Sektöre yeni ürünler ve çeşitli yeni kampanyalar kazandıran ve bu sayede de adından sıkça söz ettiren ING, emekliler içinde çok çeşitli avantajlar sunuyor. Banka Aylıkları 1.500 TL’ye kadar olan tüm emeklilere 1.675 TL, 1.500 ile 2.500 TL arasında olanlara 2.100 TL ve 2.500 TL ile üzerinde olanlara 2.500 TL nakit promosyon ödemesi yapıyor. Nakit promosyonu alabilmek için, yapılması gereken tek şey, emekli aylıklarının herhangi bir ING şubesine taşınması ve 3 yıl boyunca buradan alınacağına dair taahhüt oluşturulması.

ING aynı zamanda emekli tanıdığını getiren her emekliye, 250 TL ilave promosyon avantajı da sunuyor. Bunun yanında bankanın çeşitli ürünleri ve özel avantajlarından faydalanma olanağı da emeklilere sunulan diğer avantajlar arasında yer alıyor.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!