Bankalardan yüksek faizli kredi kullanmak istemeyenler için 7/24 başvuru şartı olmadan nakit kullanım imkanı sunuluyor. Ziraat Bankası, kredi kartı müşterilerine başvuru yapmalarına gerek olmadan tüm acil nakit ihtiyaçları için nakit kullanım imkanı sunuyor. Üstelik Ziraat Bankası’nın nakit avans çekimini taksitli olarak yapabilmek mümkün. Peki Ziraat taksitli nakit avans nasıl kullanılır? Taksitli nakit avans faizi ne kadar? İşte tüm detaylar!

Ziraat’ten Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Kamu bankası Ziraat Bankası, kredi kartı müşterilerine uygun geri ödeme koşullarıyla taksitli nakit avans kullanma imkanı sunuyor. Ziraat Bankası’nın başlattığı yeni kampanyaya sayesinde kredi kartı müşterileri, kredi kartlarında tanımlı olan “kullanılabilir nakit avans limiti” kadar nakit çekim yapabiliyor. Üstelik ihtiyaç kredilerinde olduğu gibi başvuru yapılmasına ve değerlendirmenin sonuçlanmasını beklemeye de gerek bulunmuyor.

Ziraat kredi kartı müşterileri 7 gün 24 saat kredi kartlarında tanımlı kullanılabilir nakit avans limiti kadar nakdi başvuru yapmadan anında kullanabiliyor. Üstelik Ziraat Bankası’nın taksitli nakit avans kampanyası sayesinde kullanılan nakit avans limitini tam 12 aya varan vade seçeneğiyle taksitlendirebilme şansına da sahip olabiliyor.

Ziraat Taksitli Nakit Avans Nasıl Kullanılır?

Ziraat Bankası tarafından sunulan taksitli nakit avans kampanyasından tüm kredi kartı müşterileri, “tanımlı kullanılabilir nakit avans limiti” bulunması koşuluyla yararlanabilmektedir. Kampanya kapsamında günlük en az 100 TL, en fazla ise 20.000 TL limitte nakit avans kullanımı gerçekleştirilebilmektedir.

Ziraat Bankası taksitli nakit avans kullanımı için şubeye gitmeye de gerek bulunmuyor. Tüketiciler 7 gün 24 saat Ziraat ATM’lerinden, Ziraat Mobil veya Ziraat İnternet Şubesi üzerinden taksitli nakit avans kullanımını gerçekleştirebilmektedir. Taksitlendirilen nakit avans kullanımlarında sadece %1.80 faiz oranından yararlanılabiliyor. Söz konusu taksitler vade dönemi boyunca Ziraat Bankası kredi kartı aylık ekstresine yansıtılmaktadır.

Bununla birlikte Ziraat Bankası’nın “Bankkart Ücretsiz Kredi Kartı” ürününü kullanan tüketicilerin taksitli nakit avans veya nakit avans kampanyalarından yararlanma imkanı se bulunmamaktadır. Ayrıca kampanya şartlarına göre tüketicilerin Bankkart taksitli nakit avans kullanımlarında “Bankkart Lira” hediyesi kazanma şansı da bulunmamaktadır. Ayrıca kullanıldıktan sonra iptal veya iade gerçekleştirilememektedir.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi