Dijital bankacılık hizmetleri sayesinde artık nakde sıkıştığınız her an kredi kartınızdan nakit avans kullanabilirsiniz. Üstelik bankaların özel kampanyaları sayesinde nakit avans kullanımlarınızı taksitlendirebilir ve daha uygun şekilde geri ödeyebilirsiniz. Taksitli nakit avans kampanyalarından en dikkat çekeni TEB’ten geldi. TEB Nisan ayı kampanyaları kapsamında yeni CEPTETEB’lilere faizsiz taksitli nakit avans kampanyası sunuyor. İşte kampanyanın ayrıntıları!

Yeni CEPTETEB’lilere Nakit Avans Faizi Yok

Türkiye Ekonomi Bankası(TEB) Nisan ayı kampanyalarıyla tüm yeni müşterilerine birbirinden avantajlı bankacılık ürün ve hizmetleri sunuyor. TEB kredi kartı müşterileri, yapacakları taksitli nakit avans çekimlerinde faiz ödemiyor.

TEB nakit avans kampanyası kapsamında 10.05.2022 tarihine kadar ilk defa CEPTETEB’li olan ve CEPTETEB Mobil uygulaması üzerinden kredi kartı başvurusu yapanlar, faizsiz taksitli nakit avans fırsatından yararlanabiliyor. Nisan ayı içerisinde CEPTETEB’li olan ve daha sonra CEPTETEB kredi kartına başvuruda bulunanlar, onaylanan kredi kartlarından yapacakları taksitli nakit avans kullanımlarına faiz ödemiyor.

CEPTETEB 3.000 TL %0 Faizli Taksitli Nakit Avans

Nisan ayı boyunca ilk defa CEPTETEB’li olanlar, CEPTETEB kredi kartı başvurusunun onaylanmasından sonra yapacağı 3.000 TL’ye kadar olan taksitli nakit avans kullanımlarında %0 faiz fırsatından faydalanabiliyor. 10.05.2022 tarihine kadar CEPTETEB’li olup, CEPTETEB kredi kartı başvurusunda bulunanlar, kampanyada Haziran ayına kadar faydalanabilmektedir. CEPTETEB faizsiz taksitli nakit avans kampanyası 08.04.2022 tarihinde başladı ve 10.05.2022 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihler arasında başvuru yapanlar, nakit ihtiyaçlarını karşılarken faiz yüküyle de mücadele etmiyor.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

CEPTETEB kredi kartı müşterileri 30.06.2022 tarihine kadar CEPTETEB Mobil, CEPTETEB İnternet Bankacılığı, CEPTETEB Çağrı Merkezi ve TEB ATM’lerinden yapacağı taksitli nakit avans kullanımlarında %0 faiz fırsatından faydalanabiliyor. Kampanya kapsamında 3.000 TL’ye kadar olan taksitli nakit avans kullanımlarında en fazla 6 vade seçimleri için %0 faiz fırsatından yararlanılabilmektedir. 3.000 TL üstü veya 6 aydan fazla vade seçimleri için faiz uygulanır. 3.000 TL’ye kadar olan taksitli nakit avans kullanımlarında 6 ay vade seçimini yapmanız halinde %0 faizli şekilde kullanım gerçekleştirebilirsiniz.