Bankacılık sektöründe yaşanan teknolojik gelişmeler sayesinde artık acil nakit ihtiyaçlarına kredi ile çözüm sağlamak için şubeye bile gidilmesine gerek bulunmuyor. Kredi çekmenin oldukça kolay hale geldiği günümüzde çoğu banka SMS ile kredi başvurusu alabiliyor. Vatandaşlar nerede olursa olsun fark etmeksizin 7/24 ihtiyaçları için SMS ile kredi başvurusu yapabiliyor. Üstelik bankalar, müşterilerinin SMS ile kredi başvurularını dakikalar içerisinde sonuçlandırarak, anında hesaplarına yatırabiliyor. Peki hangi bankadan nasıl SMS ile kredi kullanılabilir? İşte konu hakkında tüm merak edilenler!

Fibabanka SMS ile Kredi Başvurusu

2022 yılında Türkiye’nin hızla büyüyen bankaları arasında yer almayı başaran, Fibabanka tarafından tüm acil nakit ihtiyaçları için avantajlı koşullarda kredi paketleri sunuluyor. Üstelik Fibabanka’nın ihtiyaç kredisi ürünlerine başvuru için şubelere gidilmesine de gerek bulunmuyor.

Fibabanka müşterisi olun veya olmayın fark etmeksizin Fibabanka SMS ile kredi başvurusu yapılabilmektedir. Üstelik tüketiciler teminatlı veya teminatsız ihtiyaç kredisi başvurularını SMS ile yapıyor ve sonuçlarını da dakikalar içerisinde alabiliyor. Fibabanka tarafından sunulan ihtiyaç kredisine SMS ile yapılan başvurularda kullanılabilecek üst limit ise 20.000 TL ile sınırlıdır. 20.000 TL’ye kadar tüm acil nakit ihtiyaçlarında Fibabanka şubelerine gitmeden başvuru yapılabiliyor. Fibabanka SMS ile kredi başvurusu için cep telefonunda “T.C. Kimlik Numarası” bilgisinin yazılarak, “3422” numarasına SMS gönderilmesi gerekiyor. Eğer Fibabanka müşteriyseniz, onaylanan kredi limitiniz hemen vadesiz TL hesabınıza tanımlanırken, müşteri değilseniz şubeye gitmeniz gerekir.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Aktif Bank SMS İle Kredi Başvurusu

Türkiye’nin en yeni bankacılık kuruluşlarından Aktif Bank’ta SMS ile kredi başvurusu alıyor. Tüm acil nakit ihtiyaçları için 7 gün 24 saat dakikalar içerisinde yanıt alacak şekilde SMS ile ihtiyaç kredisi başvuruları Aktif Bank’a yapılabiliyor. Aktif Bank SMS ile kredi başvurusunda 40.000 TL’ye kadar limit fırsatından yararlanılabiliyor. SMS ile kredi başvurusu için “KREDI”, “T.C. Kimlik Numarası” bilgileri aralarında birer boşluk olacak şekilde yazılarak “3050” numarasına SMS gönderilmelidir.

Yapı Kredi’den SMS İle Kredi

Yapı Kredi Bankası müşterisi olun veya olmayın hemen ihtiyaç kredisine SMS ile başvuru yapabilirsiniz. Yapı Kredi SMS ile kredi başvurusu için “Bireysel”, “T.C. Kimlik Numarası”, “Aylık Geliriniz” ve “Doğum Tarihiniz(GGAAYYYY formatında)” bilgilerini aralarında boşluk olacak şekilde yazıp, “4411” numarasına SMS göndermelisiniz.