2022 yaz sezonunda harcama sözü bu kez ücretsiz yakıt hediyesi kazandırıyor. Binlerce araç sürücüsünü yakından ilgilendiren ING Bank kampanyasıyla 500 TL değerindeki yakıt tamamen ücretsiz olarak alınabiliyor. ING Bank 500 TL yakıt alımı hediyesinden yararlanmak isteyenlerin vakit kaybetmeden ING’ye başvurmaları gerekiyor. ING Bank ücretsiz 500 TL yakıt nasıl alınır? ING Bank harcama sözü kampanyası koşulları neler?

ING’den 500 TL’lik Yakıt Alımı Hediye!

ING Bank 2022 yılında düzenlediği harcama sözü kampanyalarıyla müşterilerine kazandırmaya devam ediyor. Özellikle yeni duyurulan ING Bank 500 TL’lik yakıt alımı hediyesi kampanyasından yararlanmak isteyenlerin yapması gereken ise çok basittir. ING Bank kredi kartı müşterilerinin yararlanabildiği yakıt alım kampanyası Petrol Ofisi işbirliğinde sürdürülmektedir.

Dolayısıyla 12 ay boyunca ayda 500 TL’lik yakıt alımını ING kredi kartıyla yapacağını taahhüt eden kişilerin harcama öncesinde taahhüt oluşturmak için kampanya katılması ve işlemlerini Petrol Ofisi istasyonlarında kampanyaya uygun şekilde yapması gerekiyor.

ING Bank 500 TL Yakıt Hediyesi Nasıl Alınır?

ING Bank ile Petrol Ofisi işbirliğinde gerçekleştirilen kampanya kapsamında ING kredi kartı müşterileri 12 ay boyunca ayda 500 TL yakıt alımını Petrol Ofisi istasyonlarından yaparak, tam 500 TL’lik yakıt hediyesi kazanılabilmektedir.

ING Kredi Kartıyla Petrol Ofisi Mobil’de Ödeme Daha Kolay

ING Bank tarafından açıklanan kampanyadan yararlanabilmek için ING Bank kredi kartı ile Petrol Ofisi istasyonlarında ödemelerin “Petrol Ofisi Mobil” uygulamasıyla gerçekleştirilmesi gerekiyor. Bu nedenle kampanyadan yararlanmak isteyenler cihazına Petrol Ofisi Mobil uygulamasını indiriyor. Yakıt alım ödemeleri Petrol Ofisi Mobil uygulamasındaki “Öde-Geç” sistemi ile gerçekleştirilebiliyor. Bu yüzden ING kredi kartı ile yakıt alınacak araç plakasının Öde Geç sistemine dahil edilmesi gerekiyor. Böylelikle hem yakıt alım ödeme işlemleri daha kolay hale geliyor hem de kampanyadaki aylık taahhüt yerine getiriliyor.

12 ay boyunca her ay toplamda 500 TL değerinde yakıt alımını Petrol Ofisi istasyonlarında “Petrol Ofisi Mobil Öde-Geç” sisteminden ING kredi kartıyla yapanlar 500 TL değerinde yakıt hediyesi alabiliyor. Kampanyaya katılım sağlandıktan hemen sonra ING kredi kartına “PO Aylık Yakıtınız Bizden” bildirisiyle 500 TL tanımlanmaktadır.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!