Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Yaşam sürekli yeni masrafların kapısını aralamaya devam ediyor. Fatura, kira, mutfak masrafları, yakıt giderleri ve çok daha fazlası ekonomide dalgalanmaların yaşandığı bu dönemde herkesi sıkıştırıyor. Nakit sıkışıklığı yaşadığınız bu dönemde acil harcamalarınız için hemen TEB’den 36 aya varan vadeli ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Çok cazip kredi faiz oranları, size uygun geri ödeme planları ve hızlı başvuru imkanı bulunan TEB ihtiyaç kredisine hemen başvurabilirsiniz.

TEB İhtiyaç Kredin Çok Kampanyası

Türkiye Ekonomi Bankası(TEB), tüm müşterilerine her acil harcamaları için avantajlı finansman desteği oluşturmaya devam ediyor. TEB tarafından sunulan “TEB’de İhtiyaç Kredin Çok” kampanyası sayesinde tüm acil nakit ihtiyaçlarınız için hızlı ve kolay bir şekilde kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Üstelik TEB ihtiyaç kredisini tam 36 aya varan vade imkanıyla kullanabilirsiniz.

Avantajlı TEB ihtiyaç kredisi başvurusu için ister TEB şubelerine gidebilir, ister de CEPTETEB mobil ve internet bankacılığı kanallarını kullanabilirsiniz. Böylelikle dijital bankacılık kanalları üzerinden TEB ihtiyaç kredisi başvurularınızı 7/24 her ihtiyaç duyduğunuz anda kolayca yapabilirsiniz. Üstelik çok kısa sürede değerlendirmeden geçen kredi başvurunuz onaylandığında, tanımlanan kredi limiti hemen TEB Vadesiz TL hesabınıza aktarılıyor. Böylelikle ihtiyaçlarınız ne olursa olsun TEB dijital kredi kampanyasıyla uygun koşullarda çözüm oluşturabilirsiniz.

TEB 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

TEB, enflasyon rakamlarının yukarıya doğru hareket etmesiyle piyasalarda fiyat artışının ekonomiye oluşturduğu olumsuz etkilerden minimum seviyede etkilenmenizi sağlıyor. TEB, acil ihtiyaçlarınızı başka bir zamana ertelemek yerine ödemelerinizi ertelemenizi sağlıyor. TEB’in 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi sayesinde nakit ihtiyaçlarınız için hemen kredi kullanabilir ve ödemesine tam 120 gün sonra başlayabilirsiniz. İlk taksiti krediyi kullandıktan tam 3 ay sonra yapmaya başlayabilirsiniz.

Üstelik 1.000 TL’den 100.000 TL’ye kadar tüm acil harcamalarınız için TEB ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz. 3 ay ertelemeli ve toplam 36 ay vadeli ihtiyaç kredisinde yalnızda %1.85’ten başlayan kredi faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. 10.000 TL limitli TEB ihtiyaç kredisinde aylık taksitleriniz 541.98 TL olarak düzenlenir. Böylelikle bütçenize/gelirinize uygun ödeme planıyla ihtiyaçlarınızı ertelemeden, çok cazip ekonomik koşullarla karşılayabilirsiniz.