Bugünlerde vatandaşların büyük bir kısmı nakit ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmaya ve didinmeye devam ediyor. Bir yandan işsizlik, diğer yandan yükselen enflasyon ve maaşlara yapılan zamların hızla erimesi vatandaşlara oldukça zor günler yaşatıyor. Nakite sıkışan ve artık ay sonunu değil ay ortasını bile zor getiren vatandaşlar çareleri banka şubelerinde arıyor. Pek çok banka farklı nakit çözümleri ile vatandaşlara destek sunuyor, en çok başvuru yapılan nakit çözümü ise şüphesiz ihtiyaç kredileri oluyor. 

Fakat ihtiyaç kredisi almak o kadar da kolay değil. Yükselen faizlerle birlikte kredi almak oldukça zor, ayrıca yapılan başvuruların olumlu sonuçlanıp sonuçlanmayacağı da belli değil! Bu tip durumlarda vatandaşlar kredi kartı sahibi oldukları bankaların ATM'lerinden anında nakit avans çekebiliyor. 15.000 TL'ye kadar artabilen bu mini krediler vatandaşlara can suyu oluyor ve hayatlarını kolaylaştırıyor. Eğer sizin de cebinizde kredi kartınız varsa anında istediğiniz bankadan nakit avans kullanabilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Bugün sizler için TEB ve QNB Finansbank'ın sunmuş olduğu nakit avans fırsatlarını araştırdık, bakalım hangi banka müşteri için daha cazip fırsatlar sunmaya hazırlanıyormuş?

TEB Taksitli Nakit Avans

Türkiye'nin sevilen bankalarından olan TEB, müşterilerinin nakit ihtiyaçlarını karşılamak için nakit avans imkanı sunmaya başladı. Eğer sizin de TEB kredi kartınız varsa istediğiniz zamanda anında taksitli nakit avans kullanabilir ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. TEB'ten kullanabileceğiniz minimum nakit avans 250 TL ile 10.000 TL arasında değişiyor. Aldığınız nakit avansınızı 12 aya varan vadeler ve %1.98'lik faiz oranı ile geri ödemeye başlayabilirsiniz. Taksitli Nakit Avans işlemlerini TEB ATM’leri, CEPTETEB İnternet Şubesi ve 0850 222 0 929 CEPTETEB Destek Merkezi’nden yapılabilirsiniz.

QNB Finansbank Taksitli Nakit Avans

Acil nakit ihtiyaçlarınız için başvuru yapabileceğiniz bir diğer banka ise QNB Finansbank. Eğer sizler de QNB Finansbank müşterisiyseniz anında taksitli nakit avans çekebilirsiniz, başvurularınızı ise QNB Finansbank İnternet Şubesi, 0850 222 0 900 nolu QNB Finansbank Telefon Bankacılığı ve size en yakın QNB Finansbank ATM’lerinden yapabilirsiniz. Aldığınız nakit avansınızı 12 aya varan taksitlerle ve %1.98'lik faiz oranıyla geri ödeyebilirsiniz.