PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Yaşam koşullarının getirdiği sürekliliği olan ihtiyaçlar bulunuyor. Faturalar, mutfak giderleri ve bunların dışında eğitim ve sağlık gibi pek çok farklı acil harcama maddi olarak vatandaşı zorluyor. Hele ki Pandemi nedeniyle işsizlik oranlarının arttığı ve gelirlerin düştüğü bu dönemde vatandaşlar çok fazla nakit sıkışıklığı yaşıyor. Nakit sıkışıklığı yaşayanlara bankaların sundukları nakit avans kampanyaları bulunuyor. Kredi kartınızdan hemen çok uygun koşullarda nakit avans kullanarak, acil harcamalarınıza finansman desteği alabilirsiniz.

Halkbank Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Türkiye’nin en büyük bankacılık kuruluşlarından Halkbank, Paraf kredi kartı müşterilerine özel avantajlı faiz oranlarında taksitli nakit avans kampanyası sunuyor. Taksitli nakit avans kampanyası kapsamında tüm Paraf kredi kartı sahipleri sadece %1.70 faiz oranında nakit avans kullanabiliyor.

Eğitim, sağlık veya daha dengele bir acil masraf için hemen Paraf kredi kartınızdan nakit avans kullanabilirsiniz. Üstelik nakit avans kullanımlarınızı taksitlendirerek, çok daha uygun geri ödeme koşullarından da faydalanabilirsiniz. Çünkü Halkbank’ın Paraf kredi kartı taksitli nakit avans kampanyasında 12 taksite kadar sadece %1.70 faiz oranı uygulanıyor. Böylelikle aylık çok düşük nakit avans taksitleriyle acil toplu nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyorsunuz.

Halkbank 12 Taksitli Nakit Avans Koşulları

Halkbank’ın taksitli nakit avans kampanyasıyla acil nakit ihtiyaçlarınız için nakit avans kullanımını yalnızca Paraf kredi kartınızdan yapabilirsiniz. Paraf kredi kartınız bulunuyor ise herhangi bir başvuru yapmanıza gerek olmadan 7/24 anında taksitli nakit avans kullanabilirsiniz. Üstelik taksitli nakit vans işlemlerinizi Halkbank Mobil, Paraf Mobil, Halkbank internet bankacılığı, Halkbank ATM’leri ve çağrı merkezi kanalları üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Taksitli nakit avans kullanmak için şubeye gitmenize gerek yoktur.

Taksitli nakit avans kullanımını 200 TL ile 15.000 TL aralığındaki ihtiyaçlarınız için hemen gerçekleştirebilirsiniz. Ancak kullanabileceğiniz nakit avans limiti, Paraf kredi kartınızdaki tanımlı kullanılabilir nakit avans limiti ile eş değer olmalıdır. Kullanılabilir nakit avans limitiniz tutarında nakit avansı taksitli olarak hemen kullanabilirsiniz. Kullandığınız taksitli nakit avans ödemelerini 3, 6, 9 ve 12 taksite böldürebilirsiniz. Taksitler Paraf kredi kartınızın aylık ekstrelerine yansıtılır ve son ödeme tarihinde ödenmemesi halinde otomatik gecikme faizi işletilir.