Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Bankacılık hizmetlerinin süratli bir şekilde sunulması, zamanın en önemli unsur haline geldiği günümüzde büyük bir önem taşıyor. Bu çerçevede bankalar tarafından sunulan bazı kredi ürünleri, süratli ve aynı zamanda şubeye bile gitmeden kullanılabiliyor. Anında Kredi adıyla da bilinen bu kredi ürünlerini, hangi bankaların hangi koşullar altında sunduğunu içeriğimizin devamında inceleyebilirsiniz.

Halkbank Hızlı Kredi

Halkbank kamu bankaları arasında çeşitli yeni bankacılık ürünleri sunan ve her kesimin ihtiyacını karşılamaya yönelik bir hizmet yaklaşımı sergiliyor. Bu çerçevede banka tarafından sunulan Hızlı Kredi, 36 ay vade seçeneğine sahip. Banka müşterilerine İnternet şubesi, Dialog, resmi web sitesi ve mobil bankacılık uygulaması üzerinden süratli başvuru ve anında kredi seçeneği sunuyor. Kredinin üst limiti 10.000 TL. Kredi en az 1.000 TL olarak anında kullanılabiliyor. Kredinin 52,50 TL Kredi tahsis Ücreti bulunuyor ve bu tahsis ücretini kullanım sırasında ödemek isteyenler için % 1,71 faiz oranı uygulanıyor.

Tahsis ücretini kullanım sırasında ödemek istemeyenler, krediden % 1,76 faiz oranıyla faydalanabiliyor. 36 Ay vade seçeneğinde kullanılan 10.000 TL kredi için, tahsis ücreti ödendiğinde aylık eşit taksitli ödeme 395,61 TL oluyor. Kredi başvurunuzu istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden gerçekleştirerek, hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz.  

Denizbank Cebimde Kredi

Denizbank müşterileri için sunduğu bu kredi ürünüyle, her gün ve her saat başvurunuzu yapabileceğiniz bir avantaj oluşturuyor. Kredi başvurusunu cep telefonunda göndereceğiniz bir SMS ile hemen yapabiliyor ve 5 dakika içerisinde kredinin onayını alabiliyorsunuz. Cep telefonunuzdan 3280 numarasına KREDİ boşluk T.C. kimlik numarası boşluk (gün, ay, yıl olmak üzere)doğum tarihinizi yazarak bir kısa mesaj göndermeniz gerekiyor. Mesajı gönderdikten birkaç dakika içerisinde onaylanmış kredi tutarınız size yine mesaj yoluyla bildiriliyor. Bu aşamadan sonra nüfus cüzdanınız ile herhangi bir Denizbank şubesine başvurmanız yeterli oluyor.

Ziraat Bankası Dijital Kredi

Ziraat bankası Dijital Kredi Ürünüyle, her gün ve her saat hemen kullanabileceğiniz bir kredi ürünü sunuyor. Kredi için başvuruları Ziraat mobil uygulaması ya da İnternet Şubesi aracılığıyla yapabiliyorsunuz. Banka müşterileri için sunulan bu olanaktan, 50.000 TL’ ye kadar 24 ay vade seçeneğiyle, 50.000 TL ve üzeri olan kredilerde 36 ay vade seçeneğiyle faydalanabiliyorsunuz.